Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Boxing Live – Džupka Marián – Grznár Filip

Na galavečeru Boxing Live v hale Sluneta (Ústí nad Labem) se představí i Filip Grznár a tentokrát ho čeká souboj v boxu. Samotný zápas okem boxerů moc zajímavý není, ale vzhledem k zájmu veřejnosti ho musíme akceptovat.

Filipa Grznára asi není třeba dlouze představovat. V boxu má za sebou pouze jeden vítězný zápas se soupeřem, který má aktuální bilanci 3 zápasy a 3 prohry. Zkoušel se prosadit také v MMA, tam oba zápasy jasně prohrál.

Na druhé straně bude stát mladý Marián Džupka, který má bohatou amatérskou historii. Několikrát zvítězil na mistrovství SR, účastnil se několika mezinárodních turnajů a také mistrovství Evropy. Loni v létě boxoval s Tomášem Mrázkem, se kterým si celý zápas dělal to, co on zrovna chtěl. Ukázal tak skvělou boxerskou vyzrálost. Pokud si Marián nebude chtít pohrát, Grznár nevydrží ani do půlky prvního kola.

Vsadit u Tipsportu zde!

Zdroj: Daniel Táborský

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin