top fight logo export web
757102c834710097710d7be48e38b11f0d04577e

Boxing Live – Řehák Michal – Rosenberg Robert

Dalším duelem na Boxing Live v Ústí nad Labem je souboj dvou veteránů Řehák Michal – Rosenberg Robert. Byť se oba borci věnují bojovým sportům celý život, nebyli to nikdy zrovna profesionální sportovci.

Ovšem oba jsou to velcí srdcaři, u kterých se nebojíme, že by v ringu nenechali vše a neudělali atraktivní zápas. Je to naprosto ideálně zvolená dvojce pro show. Oba jsou spíše silové typy, a tak úplně technický taneček v ringu nečekáme, ale divácky se můžeme těšit na dobrou štípanou. Michal se věnoval hlavně kickboxu a MMA, Robert má zkušenosti hlavně z boxu, což je v soubojích na takové úrovni rozhodující. Kurz 1.85 na Roberta bez váhání bereme!

Vsadit u Tipsportu a vybrat peníze zdarma!

Zdroj: Daniel Táborský

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!