top fight logo export web
5779162e897ffcdf92280dffcd3b219ea378ffbf

Cage Finland – Urholin Jesse – Garba Vojtěch

V sobotu 16. února se uskuteční akce CAGE 46 (CAGE MMA Finland) v Helsinkách. I tam bude mít České republika svého zástupce. Tím je Vojtěch Garba, který podle serveru tapology.com drží bilanci 5-2. Tohoto borce si můžete pamatovat třeba z X Fight Nights, kde ho na galavečeru (XFN 5) porazil Daniel Brunclík.

Urholin Jesse vs. Garba Vojtěch na akci Cage Finland

Ani dnes to nebude mít jednoduché. Garba poměří síly se zkušeným soupeřem, kterým je Jesse Urholin, tedy držitel černého pásu v BJJ, mistr Evropy ADCC a mistr Evropy IBJJF. Věkový rozdíl je téměř 7 let a pokud připočítáme domácí prostředí, vše nasvědčuje tomu, že Vojtěch Garba může jenom překvapit. Dnes sázíme tip: Urholin Jesse v kurzu 1.41!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!