Sleduj nás

Colosseum - Ghita Daniel - Vondráček Petr

Colosseum - Ghita Daniel - Vondráček Petr

Další tradiční Colosseum Tournament se uskuteční v Bukurešti a tentokrát bude mít pro české oko speciální náboj. Do Rumunska totiž zavítá také náš K-1 bojovník Petr Vondráček. A nebude to mít vůbec jednoduché, protože na něj v ringu čeká domácí šampion Daniel Ghita.

Ghita Daniel vs. Vondráček Petr v Maďarsku

Výborně promovaná akce Colosseum Tournament proběhne v pátek 29. března v Bukurešti. O skvělou show se má postarat i domácí Daniel Ghita, který dlouhou dobu válčil ve slavné organizaci Glory. V ringu mu čelili třeba Rico Verhoeven, Jamal Ben Saddik, Anderson Silva a další kvalitní zápasníci. Tentokrát nabídku přijal Petr Vondráček, který ve svém věku stále předvádí atraktivní souboje. Často také navštěvuje Thajsko, kde se poctivě připravuje, ale i tak jsme si jisti, že si nyní ukrojil velké sousto a pokud oba borce srovnáme, náš zápasník bude zcela jistě tahat za kratší konec. Tomu napovídají i kurzy a na rumunského šampiona je momentálně pouhých 1.11! Uvidíme, jestli bookmakeři nabídku doplní, zde by přišla vhod příležitost, že zápas skončí před limitem.

1 000 spinů úplně zdarma - Vyber zde


Další články

Procházka odkryl karty: V hledáčku je nebezpečný Novozélanďan, čeká se na šampiona

Trénuje jako stroj, brousí techniku, ale cíl, na který má zamířit, zůstává v mlze. Jiří Procházka se ocitl v nepříjemném vakuu, které musí brzy skončit, jinak hrozí radikální změna plánů. „Tlačím na manažera, aby se to pohnulo,“ přiznal český bojovník pro TN.cz a naznačil, že jeho trpělivost má své limity, neboť čas neúprosně kvapí.

Procházka odkryl karty: V hledáčku je nebezpečný Novozélanďan, čeká se na šampiona

Odvážný vzdor nestačil. Bartl předvedl show, ale skončil v bezvědomí

Marek Bartl sliboval, že se stane noční můrou svého soka, ale realita v düsseldorfské kleci měla nakonec trpkou příchuť. „Tenhle vrtulník nebyl vůbec daleko,“ ocenil sice promotér Ondřej Novotný jeho nečekaný akrobatický kousek, jenže polský pragmatik Kamil Oniszczuk měl jiné plány a ukončil zápas nekompromisním způsobem.

Odvážný vzdor nestačil. Bartl předvedl show, ale skončil v bezvědomí

Nejlepších pět minut letošního roku? Novotný u klece málem přišel o hlas

„Fantastický zápas, oba si zaslouží vyhrát,“ hřímal do mikrofonu promotér Ondřej Novotný, zatímco v kleci oberhausenského turnaje docházely síly i kyslík. Odhodlaný Daniel Ligocki sice do bitvy s Davidem Zawadou naskočil na poslední chvíli, namísto rychlého procesu však divákům naservíroval patnáct minut čistého násilí, zvratů a pistolnických výměn, které zvedaly diváky ze sedadel.

Nejlepších pět minut letošního roku? Novotný u klece málem přišel o hlas

Tohle ocenění nechci, vzkázal Procházka a odtajnil plány na duben

Většina bojovníků by za takové uznání líbala ruce, on jej však s klidnou tváří odsunul stranou jako nepotřebné smetí. Hvězdný zápasník Jiří Procházka odmítl přistoupit na hru o „zmrtvýchvstání“ v kleci a „nebyl to žádný comeback, měl jsem to celou dobu pod kontrolou,“ vzkázal sebevědomě světu, třebaže jeho tvář po zápase hrála všemi barvami.

Tohle ocenění nechci, vzkázal Procházka a odtajnil plány na duben