top fight logo export web
55d21a401fddf896e1e9fc731b3169436760a282

Colosseum – Ghita Daniel – Vondráček Petr

Další tradiční Colosseum Tournament se uskuteční v Bukurešti a tentokrát bude mít pro české oko speciální náboj. Do Rumunska totiž zavítá také náš K-1 bojovník Petr Vondráček. A nebude to mít vůbec jednoduché, protože na něj v ringu čeká domácí šampion Daniel Ghita.

Ghita Daniel vs. Vondráček Petr v Maďarsku

Výborně promovaná akce Colosseum Tournament proběhne v pátek 29. března v Bukurešti. O skvělou show se má postarat i domácí Daniel Ghita, který dlouhou dobu válčil ve slavné organizaci Glory. V ringu mu čelili třeba Rico Verhoeven, Jamal Ben Saddik, Anderson Silva a další kvalitní zápasníci. Tentokrát nabídku přijal Petr Vondráček, který ve svém věku stále předvádí atraktivní souboje. Často také navštěvuje Thajsko, kde se poctivě připravuje, ale i tak jsme si jisti, že si nyní ukrojil velké sousto a pokud oba borce srovnáme, náš zápasník bude zcela jistě tahat za kratší konec. Tomu napovídají i kurzy a na rumunského šampiona je momentálně pouhých 1.11! Uvidíme, jestli bookmakeři nabídku doplní, zde by přišla vhod příležitost, že zápas skončí před limitem.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.