Top-Fight.cz - bojové sporty

Colosseum – Ghita Daniel – Vondráček Petr

Další tradiční Colosseum Tournament se uskuteční v Bukurešti a tentokrát bude mít pro české oko speciální náboj. Do Rumunska totiž zavítá také náš K-1 bojovník Petr Vondráček. A nebude to mít vůbec jednoduché, protože na něj v ringu čeká domácí šampion Daniel Ghita.

Ghita Daniel vs. Vondráček Petr v Maďarsku

Výborně promovaná akce Colosseum Tournament proběhne v pátek 29. března v Bukurešti. O skvělou show se má postarat i domácí Daniel Ghita, který dlouhou dobu válčil ve slavné organizaci Glory. V ringu mu čelili třeba Rico Verhoeven, Jamal Ben Saddik, Anderson Silva a další kvalitní zápasníci. Tentokrát nabídku přijal Petr Vondráček, který ve svém věku stále předvádí atraktivní souboje. Často také navštěvuje Thajsko, kde se poctivě připravuje, ale i tak jsme si jisti, že si nyní ukrojil velké sousto a pokud oba borce srovnáme, náš zápasník bude zcela jistě tahat za kratší konec. Tomu napovídají i kurzy a na rumunského šampiona je momentálně pouhých 1.11! Uvidíme, jestli bookmakeři nabídku doplní, zde by přišla vhod příležitost, že zápas skončí před limitem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin