top fight logo export web
55d21a401fddf896e1e9fc731b3169436760a282

Colosseum – Ghita Daniel – Vondráček Petr

Další tradiční Colosseum Tournament se uskuteční v Bukurešti a tentokrát bude mít pro české oko speciální náboj. Do Rumunska totiž zavítá také náš K-1 bojovník Petr Vondráček. A nebude to mít vůbec jednoduché, protože na něj v ringu čeká domácí šampion Daniel Ghita.

Ghita Daniel vs. Vondráček Petr v Maďarsku

Výborně promovaná akce Colosseum Tournament proběhne v pátek 29. března v Bukurešti. O skvělou show se má postarat i domácí Daniel Ghita, který dlouhou dobu válčil ve slavné organizaci Glory. V ringu mu čelili třeba Rico Verhoeven, Jamal Ben Saddik, Anderson Silva a další kvalitní zápasníci. Tentokrát nabídku přijal Petr Vondráček, který ve svém věku stále předvádí atraktivní souboje. Často také navštěvuje Thajsko, kde se poctivě připravuje, ale i tak jsme si jisti, že si nyní ukrojil velké sousto a pokud oba borce srovnáme, náš zápasník bude zcela jistě tahat za kratší konec. Tomu napovídají i kurzy a na rumunského šampiona je momentálně pouhých 1.11! Uvidíme, jestli bookmakeři nabídku doplní, zde by přišla vhod příležitost, že zápas skončí před limitem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.