top fight logo export web
Rafael Fiziev UFC Vegas

UFC Vegas 58 fight card: Rafael Fiziev vs. Rafael dos Anjos, preview

Hlavní událost následujícího turnaje UFC Vegas nám nabídne bitvu dvou špičkových borců, kteří chtějí důrazně promluvit do žebříčku lehké váhy.

Oba navíc disponují solidní aktuální formou, což potvrzují jejich poslední výsledky.

Zápas byl původně ohlášený již na turnaj UFC 272, ale pozitivní covid test Fizieva donutil organizaci duel přesunout až na červenec.

Rafael dos Anjos (bilance 31-13)

Rafael dos Anjos se na turnaji UFC 272 opravdu představil, ale jeho soupeřem byl nakonec krajan Renato Moicano.

Zápas přinesl solidní pětikolovou řežbu, kterou jednotným bodovým rozhodnutím ovládl dos Anjos. Byla to pro něj již druhá výhra v řadě, protože koncem roku 2020 zvládl taktéž na body porazit Paula Feldera.

Sedmatřicetiletý Brazilec tak utnul sérii špatných výsledků, které nasbíral po přechodu do veltrové divize.

Návrat do lehké váhy mu očividně svědčí a do tohoto zápasu tak nastoupí s bilancí jednatřicet výher a třináct porážek, kdy 52 % vítězství získal na body.

Rafael Fiziev (rekord 11-1)

Rafael Fiziev je další z elitních thaiboxerů, kteří se rozhodli pro přechod k MMA.

Devětadvacetiletý borec sice nezvládl svoji premiéru v UFC, když podlehl Magomedu Mustafaevovi, ale na počáteční neúspěch dala zapomenout aktuální šňůra pěti vítězství.

Fantastické výsledky jsou navíc podpořeny atraktivními výkony, které baví fanoušky. V posledním zápase si Rafael poradil s výborným kickboxerem Bradem Riddellem, kterého ukončil krásným kopem z otočky.

Do prvního hlavního zápasu v UFC tak nastoupí s rekordem jedenáct výher a jedna porážka, kdy 64 % vítězství získal knockoutem.

Fiziev vs. dos Anjos, tip + živý přenos

Rafel dos Anjos stále sní svůj sen o poslední titulové jízdě, která by se vyřazením mladého a nadějného borce hodně přiblížila. Pro Fizieva může být skalp dos Anjose zatím nejvýraznějším počinem jeho krátké kariéry.

Pro Brazilce hovoří mnohem větší porce MMA zkušeností, kdy zvládl čelit i opravdu top borcům. Fiziev je mladší, dravější a disponuje opravdu fantastickým pohybem.

Podle nás si v tomto zápase dokáže prosadit svoji hru a pokud dos Anjose neukončí, napáchá na něm svými kopy opravdu velké škody.

Kurz na výhru bojovníka z Kyrgyzstánu je okolo 1.45 a podle nás půjde ještě trochu dolů.

dos anjos fiziev

UFC Vegas 58 fight card a výsledky

Rafael dos Anjos vs. Rafael Fiziev
Caio Borralho vs. Armen Petrosyan
Said Nurmagomedov vs. Douglas Silva de Andrade
Jared Vanderaa vs. Chase Sherman
Jamie Pickett vs. Denis Tiuliulin
Michael Johnson vs. Jamie Mullarkey

Cynthia Calvillo vs. Nina Nunes
Aiemann Zahabi vs. Ricky Turcios
Antonina Shevchenko vs. Cortney Casey
Cody Brundage vs. Tresean Gore
Karl Roberson vs. Kennedy Nzechukwu
Ronnie Lawrence vs. Saidyokub Kakhramonov

UFC Vegas Fiziev vs. dos Anjos live video

Pokud chcete sledovat galavečer UFC, máte možnost. Celý turnaj totiž bude přenášet česká kancelář. Registrujte se zde a vychutnejte si UFC Vegas 58!

  • 1️⃣ Kdy a kde je UFC Vegas 58?

    Další turnaj UFC na ESPN se datuje na 9. července 2022. Opět jej bude hostit USA, přesněji UFC Apex, Nevada. Turnaje jsou tam stále bez diváků. Pro lety do USA musí být cestující naočkovaní proti COVID 19.

  • 2️⃣Kdo bude bojovat na UFC Vegas 58?

    Fight card se skládá ze šesti předzápasů a šesti hlavních zápasů. Největší pozornost na sebe upoutal hlavní duel Rafael dos Anjos vs. Rafael Fiziev.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.