top fight logo export web
Frank Mir Pulev box

VIDEO: Frank Mir málem zavražděn Pulevem, nevydržel ani kolo! Perry utrpěl výhru na body

Zajímavé zápasy a několik kontroverzních výsledků přinesla bitva MMA zápasníků proti boxerům v trojúhelníkovém ringu.

Team po vedením kapitána Rampage Jacksona si dokázal poradit s partou Shannona Briggse a připsal si cenné vítězství 14-11 na body. Ovládl čtyři ze 7 zápasů, ale například výhra Perryho nad Sealsem vzbudila hodně velké rozpaky.

Platinum Mike si totiž po knockodownu ustlal a ani v dalším průběhu svého soupeře rozhodně neválcoval. Když mu rozhodčí zvedl při vyhlášení ruku, vypadal stejně překvapený jako všichni ostatní v hale.

Podobně jako Perry dopadl i Alexander Flores. Toho usadil na zadek krásnou kombinací Matt Mitrione, ale ani to mu na výhru nestačilo. Flores ukázal obrovské srdce a po 7 kolech slavil vítězství na body.

Hlavní událost večera měla vcelku očekávaný průběh. Kubrat Pulev stále platí za světovou špičku a Franka Mira by v boxerském zápase porazil i s jednou rukou za zády. Stačilo mu na to necelé jedno kolo, kdy dokázal bývalého UFC šampiona natrefovat takovým stylem, že jej prakticky uspal ve stoje.

V tomto zápase se příliš nevyznamenal známý rozhodčí Dan Miragliotta, který s ukončením hodně váhal a Mir může být rád, že jej Pulev nepřizabil ve chvíli, kdy už jen bezvládně stál a nevěděl, co se kolem něj děje.

Promotér Ryan Kavanaugh zářil po skončení akce spokojeností a první reakce fanoušků mu dávají za pravdu. Netradiční koncept může mít další pokračování a bude zajímavé sledovat, zda se bojovníci pokusí více využívat pravidel, která nabízejí naskočené údery, údery z otočky nebo možnost přidržet si protivníka rukou v klinči a druhou jej mlátit.

Vzhledem k výplatám, které si borci po poslední akci odnesli, je jasné, že se jich do trojúhelníkového ringu bude hrnout víc a víc.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.