top fight logo export web
viktor pesta pfl prohra vyjadreni

Fyzicky jsem v pořádku, ale ego utrpělo, přiznává po tvrdé porážce v PFL Viktor Pešta

Jeho původní radost pořádně zhořkla. Viktor Pešta přišel do zámořské PFL s vidinou, že probudí svou MMA kariéru na jedné z nejvyšších úrovní. Stopku mu však vystavil hned první soupeř.

Katem se českému borci stal ruský veterán z UFC Omari Akhmedov. Ten se MMA Ligou mistrů prodíral dlouhých osm let, teprve až loni v létě mu byly ukázány dveře.

I tak to čtyřiatřicetiletého borce nezastavilo, aby své zkušenosti nemohl prodávat jinde. Během startu nové sezony PFL mu byl přidělen Viktor Pešta, který se na zahraniční půdu vydával coby jako šampion polotěžké váhy OKTAGONu MMA. Rozdíl v kvalitě soutěžení byl ale rázem obrovský.

„Musím přiznat, že takhle jsem si svůj debut úplně nepředstavoval. Gratulace soupeři Akhmedovi, včera byl prostě ten lepší. Děkuju všem za zprávy a omlouvám se, že moc neodpovídám. Fyzicky jsem v pořádku, ego utrpělo o poznání víc, ale tak to v tomhle sportu prostě chodí,“ přiznával Pešta.

„Říká se, že i pád na hubu je krok vpřed, a i já věřím, že si z tohoto zápasu vezmu ponaučení a vrátím se silnější. Děkuju PFL za příležitost. Děkuju svému rohu a celému Sanford MMA za přípravu. Byl jsem ve skvělé formě, a o to víc mě mrzí, že jsem to nedokázal prodat,“ zmínil Pešta.

A tak se nezbývá než oklepat. Kolikrát se stává, že bojovník do přípravy vloží veškerý svůj čas a úsilí, ale do zápasu to nedokáže přetavit. Taková prohra pak zamrzí nejvíce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Viktor Pesta (@viktorpesta)

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.