top fight logo export web
Andrysek vs. Adamek galavecer boxu 3

Galavečer Boxu III, PETROF Gallery: Tomáš Adámek vs. Marek Andrýsek

V sobotu 22. října nás čeká třetí pokračování Galavečeru Boxu, který mají na starosti Ondřej Budera a Jan Maršálek z MBC International.

Akce proběhne v Petrof Gallery v Hradci Králové a její začátek je naplánován na 18:00. Vrcholem celého večera bude očekávaný zápas mezi Tomášem Adámkem a Markem Andrýskem.

Tomáš „Jumbo“ Adámek zažil ve svých dvaačtyřiceti letech v ringu již úplně všechno. Na profesionální scéně se pohybuje od roku 2006 a absolvoval více než padesát zápasů.

Během své bohaté kariéry nastoupil do sedmnácti bojů o titul. Ten poslední získal v roce 2018, kdy se střetl s Ondřejem Buderou o český pás ČUBP v polotěžké váze a zvítězil jednomyslným bodovým rozhodnutím.

Letos nastoupil do dvou extrémně těžkých zápasů, ve kterých prohrál nejprve s Němcem Tomem Dzemskim a poté s Ukrajincem Yehorem Velikovskyim. Do tohoto duelu tak bude Adámek nastupovat s bilancí devětadvacet výher, dvaadvacet porážek, kdy deset zápasů dokázal ukončit knockoutem.

Marek Andrýsek se nachází na úplně opačném konci své bojové kariéry. Mezi profesionály pronikl brněnský bojovník v roce 2018 a již o rok později získal zatím svůj největší úspěch.

V boji o český titul v super-střední váze dokázal porazit na body Stanislava Eschnera a stal se šampionem. Nyní šestadvacetiletý boxer dlouho držel bilanci bez porážky, konkrétně až do zápasu s Polákem Lukaszem Maciecem.

Andrýsek sice předvedl v Polsku výborný výkon, ale dva ze tří rozhodčích viděli jako vítěze domácího borce, a tak musel Marek zkousnout první kariérní porážku.

Tomáš Adámek, nebo Marek Andrýsek?

Zajímavý souboj generací, ve kterém se střetne dravé mládí s obrovskou hromadou zkušeností, bude důstojným vyvrcholením Galavečeru Boxu 3.

Kartu poté doplní sice méně hvězdná jména, ale citlivě vybrané dvojice soupeřů by měly zajistit atraktivní a zábavnou podívanou. Boxovat se bude podle olympijských i profesionálních pravidel a lístky jsou k sehnání u promotérů akce.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!