top fight logo export web
7e0bfd611f305bd8f43cb5ae2970104085f967b6

GCF – Pavel Šusta – Michal Vostrý

Hlavní zápas na GCF 47 obstará již jednou odložený souboj mezi Michalem Vostrým a Pavlem Šustou. Oba borci se měli utkat již loni v Dobříši, ale zdravotní indispozice zápas neumožnila.

Zkušenější z této dvojice je určitě Michal Vostrý, který v GCF nastupuje od samotného založení organizace. Na svém kontě má třeba skalp Jana Malacha nebo Ladislava Erdelyiho. Utkal se i s momentálním šampionem Oktagonu Davidem Kozmou. I když v tomto zápase prohrál (páka na nohu), udělal pěkný zápas a dokázal, že patří v ČR k širší špičce.

Pavel Šusta začínal kariéru v bojových sportech na judistickém tatami

Pavel Šusta začínal kariéru v bojových sportech na judistickém tatami, od kterého se postupně přesunul k BJJ. I když nyní zápasí v MMA, je na něm patrné, že se na zemi cítí o dost jistější. Všechna jeho vítězství jsou díky povedené submisi a koneckonců i porážka od Jana Janky pramenila z příliš velké touhy zůstat na zemi. Šusta se z tohoto nezdaru určitě poučil, ale Vostrý je natolik zkušený, že jakékoliv nekomplexnosti soupeře okamžitě využije. Proto je pro nás větší favorit svěřenec Radka Sachra. Zápas je vypsán na tři kola a je dost možné, že budou rozhodovat až rozhodčí. Kurz na výhru Vostrého je 1.51.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.