Sleduj nás

GCF - Tomáš Penz - Miroslav Vacek

GCF - Tomáš Penz - Miroslav Vacek

Těžký zápas si pro návrat do klece zvolil Míra Vacek. S Tomášem Penzem se utkal již jednou a na čtyři roky starou zkušenost asi nevzpomíná rád. Zápas na libereckém galavečeru Night of Warriors vzal na poslední chvíli a Penz ho ukončil TKO během prvních minut úvodního kola. 

Tomáš si po tomto triumfu připsal 4 porážky, ale všechny s top borci (Procházka, Muradov). V posledním zápase „Penzák“ ukázal, že se s ním musí ještě počítat a nadějného Slováka Hladkého zničil za minutu a půl. Vacek má za sebou rok trvající pauzu. Naposledy nestačil na Juráčka, který ho uškrtil ve druhém kole.

Tomáš Penz vs. Miroslav Vacek

Penzovi bude hrát do karet následující: Vacek je od přírody spíš weltr a Penz bude mít při zápase výhodu v pár kilech navíc. Zápasová vytíženost v oktagonu jde jasně za borcem z PriMMAt Gymu. A to nejdůležitější, Penz má obrovský KO potenciál a proti tomu nemá Vacek příliš co nabídnout. Tomáš Penz zvítězí před limitem.



Další články

Zrcadlo plné hnusu: Internetová hyena ShopaholicAdel udělala z vážných nemocí show pro pozornost

Nejhorší je, když vám někdo ukáže zrcadlo. A obraz v něm je natolik děsivý, že se nejste schopni sami sobě podívat do tváře. Přesně takové zrcadlo ve svém posledním videu nastavila YouTuberka Vladěna Adéle Pulcové, která využila její dočasné indispozice k lacinému osobnímu útoku. Místo snadného triumfu ale přišel tvrdý náraz do zdi. Z pokusu o veřejné ponížení se vyklubal bumerang, který z Adély strhl všechny její oblíbené digitální filtry a naplno odhalil to, co se celou dobu snaží utajit: účelové lži, manipulace a zoufalou snahu vyrobit si alibi před blížícím se soudem.

Zrcadlo plné hnusu: Internetová hyena ShopaholicAdel udělala z vážných nemocí show pro pozornost