Top-Fight.cz - bojové sporty

GCF – Tomáš Penz – Miroslav Vacek

Těžký zápas si pro návrat do klece zvolil Míra Vacek. S Tomášem Penzem se utkal již jednou a na čtyři roky starou zkušenost asi nevzpomíná rád. Zápas na libereckém galavečeru Night of Warriors vzal na poslední chvíli a Penz ho ukončil TKO během prvních minut úvodního kola. 

Tomáš si po tomto triumfu připsal 4 porážky, ale všechny s top borci (Procházka, Muradov). V posledním zápase „Penzák“ ukázal, že se s ním musí ještě počítat a nadějného Slováka Hladkého zničil za minutu a půl. Vacek má za sebou rok trvající pauzu. Naposledy nestačil na Juráčka, který ho uškrtil ve druhém kole.

Tomáš Penz vs. Miroslav Vacek

Penzovi bude hrát do karet následující: Vacek je od přírody spíš weltr a Penz bude mít při zápase výhodu v pár kilech navíc. Zápasová vytíženost v oktagonu jde jasně za borcem z PriMMAt Gymu. A to nejdůležitější, Penz má obrovský KO potenciál a proti tomu nemá Vacek příliš co nabídnout. Tomáš Penz zvítězí před limitem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin