top fight logo export web
d0bcadaac8af921ebf70a086ece459055a2cff85

GCF – Tomáš Penz – Miroslav Vacek

Těžký zápas si pro návrat do klece zvolil Míra Vacek. S Tomášem Penzem se utkal již jednou a na čtyři roky starou zkušenost asi nevzpomíná rád. Zápas na libereckém galavečeru Night of Warriors vzal na poslední chvíli a Penz ho ukončil TKO během prvních minut úvodního kola. 

Tomáš si po tomto triumfu připsal 4 porážky, ale všechny s top borci (Procházka, Muradov). V posledním zápase „Penzák“ ukázal, že se s ním musí ještě počítat a nadějného Slováka Hladkého zničil za minutu a půl. Vacek má za sebou rok trvající pauzu. Naposledy nestačil na Juráčka, který ho uškrtil ve druhém kole.

Tomáš Penz vs. Miroslav Vacek

Penzovi bude hrát do karet následující: Vacek je od přírody spíš weltr a Penz bude mít při zápase výhodu v pár kilech navíc. Zápasová vytíženost v oktagonu jde jasně za borcem z PriMMAt Gymu. A to nejdůležitější, Penz má obrovský KO potenciál a proti tomu nemá Vacek příliš co nabídnout. Tomáš Penz zvítězí před limitem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.