top fight logo export web
1353e66f6ae694db0f9a5fd99e855e9c703f869f

Glory – Mannaart Roel – Škvor Daniel

Převálcují Škvorovy bomby Mannaartovu touhu ukázat se doma?

Pozornost všech fanoušků toho nejlepšího kickboxu bude v sobotu večer upřena na další galavečer Glory. V holandském Amsterdamu proběhne akce s pořadovým číslem 59. 

Mannaart Roel vs. Škvor Daniel

Na kartě nechybí taková esa jako Verhoven, Van Roosmalen, Ben Saddik nebo obrovský talent Jaraya. K naší radosti zanechá  na této akci českou stopu Dan Škvor, který nastoupí proti domácímu Roelu Mannaartovi, pro české publikum vcelku neznámému bojovníkovi. 

Synovi úspěšného trenéra Andre Mannaarta však přihrává do karet loňská výhra na japonské GP K-1. Disponuje kvalitním boxem a na supertíhu má výborný pohyb. Dan svůj první zápas v Glory proti Možnému těsně prohrál na body a určitě si bude chtít spravit chuť a potvrdit příslušnost k evropské extra třídě.

Z obou borců má určitě větší KO potenciál svěřenec Spejbl Gymu, a i když ho v sobotu čeká těžká práce, věříme, že jeho bomby najdou cíl a i přes nevýhodu „venkovního prostředí“ dokáže zvítězit.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!