top fight logo export web
fcc839b3c80868d21520e5e3dba75a7ce8bad4b7

Glory – Marshall D Angelo – Škvor Daniel

Již tento víkend se můžeme těšit na Glory 64: Strasbourg, kde se představí i Daniel Škvor. Ten se měl původně utkat s jiným borcem. Mohamed Abdallah se ale zranil a došlo na změnu. Novým soupeřem je velezkušený D'Angelo Marshall.

Již tento víkend se můžeme těšit na Glory 64: Strasbourg, kde se představí i Daniel Škvor

Pokud se podíváme na bilanci v samotné organizaci Glory, D'Angelo Marshall dokázal 4x zvítězit a 3x odešel poražen. Má za sebou bohatou kariéru a obrovské zkušenosti. Třeba Michal Reissinger by mohl vyprávět, v roce 2015 stál s tímto borcem v jednom ringu. Po tvrdém boji český fighter prohrál. Výhodou však je, že Škvor a Reissinger se společně připravují, tudíž se dobře ví, co se může od Marshalla čekat. Jeho forma klesá a vypadá to, že nejlepší období už má za sebou. To potvrdil i v posledním zápase, kde ho rozstřílel Jamal Ben Saddik v prvním kole.

Daniel Škvor je jedním z nejúspěšnějších českých fighterů. To dokazuje i fakt, že se dostal do prestižní organizace Glory. Že to není procházka růžovým sadem, to zjistil v úvodních 2 duelech, které prohrál. Nejednalo se však o žádnou ostudu a nyní má obrovskou motivaci vylepšit bilanci. Třetí prohra v Glory může mít fatální následky a pokud se chce Dan udržel, musí v tomto fightu nechat vše. Bookmakeři jsou pro Marshalla. My to tak jasně nevidíme a šance dáváme vyrovnané. Právě z tohoto důvodu jsme si vybrali vyšší kurz 3.21 na vítězství Dana Škvora.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!