top fight logo export web
fcc839b3c80868d21520e5e3dba75a7ce8bad4b7

Glory – Marshall D Angelo – Škvor Daniel

Již tento víkend se můžeme těšit na Glory 64: Strasbourg, kde se představí i Daniel Škvor. Ten se měl původně utkat s jiným borcem. Mohamed Abdallah se ale zranil a došlo na změnu. Novým soupeřem je velezkušený D'Angelo Marshall.

Již tento víkend se můžeme těšit na Glory 64: Strasbourg, kde se představí i Daniel Škvor

Pokud se podíváme na bilanci v samotné organizaci Glory, D'Angelo Marshall dokázal 4x zvítězit a 3x odešel poražen. Má za sebou bohatou kariéru a obrovské zkušenosti. Třeba Michal Reissinger by mohl vyprávět, v roce 2015 stál s tímto borcem v jednom ringu. Po tvrdém boji český fighter prohrál. Výhodou však je, že Škvor a Reissinger se společně připravují, tudíž se dobře ví, co se může od Marshalla čekat. Jeho forma klesá a vypadá to, že nejlepší období už má za sebou. To potvrdil i v posledním zápase, kde ho rozstřílel Jamal Ben Saddik v prvním kole.

Daniel Škvor je jedním z nejúspěšnějších českých fighterů. To dokazuje i fakt, že se dostal do prestižní organizace Glory. Že to není procházka růžovým sadem, to zjistil v úvodních 2 duelech, které prohrál. Nejednalo se však o žádnou ostudu a nyní má obrovskou motivaci vylepšit bilanci. Třetí prohra v Glory může mít fatální následky a pokud se chce Dan udržel, musí v tomto fightu nechat vše. Bookmakeři jsou pro Marshalla. My to tak jasně nevidíme a šance dáváme vyrovnané. Právě z tohoto důvodu jsme si vybrali vyšší kurz 3.21 na vítězství Dana Škvora.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.