top fight logo export web
2982a66124b12d71eae109cb117bf8ae1b53d07a

Glory – Wisse Donovan – Peňáz Matěj

Vůbec poprvé v historii nastane moment, kdy na jedné kartě Glory budou dva čeští borci. Kromě Dana Škvora, kterému se věnujeme v následující analýze, dostane možnost i Matěj Peňáz.

Nebude to mít ovšem lehké, narazí na velké jméno, kterým je Donovan Wisse. Ten zatím v nejlepší kickboxerské lize světa absolvoval 2 zápasy. Loni v září v Amsterdamu na Glory 59 porazil jednoznačně Kevina van Heeckerena. V dalším zápase podlehl Ertugulu Bayrakovi.

Matěj má celkovou bilanci 21 výher (10 KO) a pouze 2 porážky. V Glory debutoval loni v říjnu ve francouzském Lyonu. Uvedl se excelentně, jeho soupeř Mehdi Bouanane byl od Matěje tak zbitý, že rozhodčí ukončil zápas po druhém kole.

Wisse Donovan vs. Peňáz Matěj v Glory

V tomto duelu na sebe narazí dva bojovníci s atraktivním stylem. Matěj je považován za mírného favorita a i my ho vidíme jako vítěze. Disponuje momentálně výbornou formou. Navíc má perfektně nastavenou hlavu a neleká se žádné výzvy. Čeká nás každopádně zajímavý zápas, který bude úspěšnější pro české barvy.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.