Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Glory – Wisse Donovan – Peňáz Matěj

Vůbec poprvé v historii nastane moment, kdy na jedné kartě Glory budou dva čeští borci. Kromě Dana Škvora, kterému se věnujeme v následující analýze, dostane možnost i Matěj Peňáz.

Nebude to mít ovšem lehké, narazí na velké jméno, kterým je Donovan Wisse. Ten zatím v nejlepší kickboxerské lize světa absolvoval 2 zápasy. Loni v září v Amsterdamu na Glory 59 porazil jednoznačně Kevina van Heeckerena. V dalším zápase podlehl Ertugulu Bayrakovi.

Matěj má celkovou bilanci 21 výher (10 KO) a pouze 2 porážky. V Glory debutoval loni v říjnu ve francouzském Lyonu. Uvedl se excelentně, jeho soupeř Mehdi Bouanane byl od Matěje tak zbitý, že rozhodčí ukončil zápas po druhém kole.

Wisse Donovan vs. Peňáz Matěj v Glory

V tomto duelu na sebe narazí dva bojovníci s atraktivním stylem. Matěj je považován za mírného favorita a i my ho vidíme jako vítěze. Disponuje momentálně výbornou formou. Navíc má perfektně nastavenou hlavu a neleká se žádné výzvy. Čeká nás každopádně zajímavý zápas, který bude úspěšnější pro české barvy.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin