top fight logo export web
188e97b4fe56820a24d5e5b2b7f21d09ca7d7bee

Heroes Gate – Brichta Leoš – Kasab Eshref

Jediný duel podle pravidel MMA, kterého se na Heroes Gate 22 dočkáme, bude mít v režii Leoš Brichta a jeho soupeř Eshref Kasab. Tento reprezentant rakouského Gymu 23 má zatím perfektní bilanci 4 výher a 0 proher.

Všechna vítězství získal před limitem TKO. Pravdou ale je, že jeho soupeři buď debutovali nebo měli negativní bilanci. Nyní narazí na úplně jinou kvalitu, kterou představuje jeden z největších českých talentů, skvělý Leoš Brichta. Ten se na půdě Heroes Gate představí poprvé od nepříjemného zranění na Heroes Gate 19. Zde si hned v prvním kole zápasu s Mindaugasem Vaisnorasem utrhl vazy v kotníku a musel absolvovat dlouhé léčení a rehabilitaci.

Návrat, který si načasoval na říjen loňského roku, dopadl na výbornou. Na akci Fusion Fight Night 22 přejel nadějného německého bojovníka Philippa Haarburgera a ukončil ho TKO v prvním kole. Nyní se svěřenec Marka Lončáka chystá sejmout gloriolu neporazitelnosti i Eshrefu Kasabovi a podle nás se mu to podaří. Leoš měl vždy vynikající postoj, který vychází z jeho thajboxerské minulosti. Dynamikou a přehledem bude svého rakouského soka výrazně převyšovat.

Nyní, po zhruba dvouleté spolupráci s Eldarem Rafigaevem, se dá očekávat velký progres i v boji na zemi. Pokud se Leošovi podaří zůstat delší dobu bez zranění a získá potřebnou zápasovou praxi, může směle pomýšlet na trůn české jedničky v lehké váze. Kurz je nízký, proto se vyplatí počkat na vypsání pomocných sázek a vsadit na Brichtovo vítězství před limitem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!