top fight logo export web
de6909c632db525d62d15fe9a819e6c026e6e5bc

Heroes Gate – Jan Rudolf – Juraj Vozár

V jednom z hlavních zápasů Heroes Gate se můžeme těšit na zástupce Aplik Muay Thai Jana Rudolfa.

Populární „Rudy“ si to tentokrát rozdá podle pravidel K1 a soupeřem mu bude slovenský bojovník Juraj Voznár. Ten reprezentuje Bánsko-Bystrický Fire Gym a na tuzemské scéně je už také zavedená značka. U nás se předvedl už na několika galavečerech.

Jan Rudolf vs. Juraj Vozár

Po tomto zápase ho prověří další svěřenec Jirky Apeltauera Josef Vít, který se s ním utká v prosinci v Lucerně. Rudolf je stálicí Heroes Gate, například loni, kdy otočil téměř prohraný zápas s Cedo Pantičem a vyprodaná aréna na Podvinném Mlýně mu aplaudovala ve stoje. Zdobí ho výborný box, který mu pomáhá vypilovat Michal „Zub“ Novotný a vždy je perfektně fyzicky připravený na totální válku.

Jan Rudolf v Thajsku

Voznár je již také zkušený borec, ale v tomto zápase věříme Rudymu. I když ho čeká těžká bitva, připíše si pravděpodobně další vítězství. Zápas je vypsán ve váze do 71 kg a Rudy je považován za mírného favorita s kurzem kolem 1.71.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.