top fight logo export web
4817dbd035db3de974e1155139b1671067aca467

Heroes Gate – Krčmář Michal – Kraus Albert

Hlavní událost a zlatý hřeb večera na Heroes Gate 22 bude souboj světové legendy K1 Alberta Krause s reprezentantem Lanna Gymu Michalem Krčmářem. Holandskou superstar asi není třeba příliš představovat. Vítěz K1 MAX z roku 2002 a finalista této nejprestižnější soutěže z roku 2003. Mistr světa WKA, šampion SUPERKOMBAT a mnoho dalších úspěchů hovoří za vše. Jen namátkou si připomeneme několik skalpů známého Hurikána: Andy Souwer, Masato, Buakaw, Mike Zambidis a další. Celkovou bilanci má 89 výher a 28 porážek.

Michal Krčmář se poslední roky také utkává s absolutní světovou špičkou a nevychází z této konfrontace vůbec špatně. Zatím největší prověrkou schopností byl určitě zápas na All Star Fight s thajskou hvězdou Buakawem. I když se na konci radoval fenomenální Buakaw, Krčmář zanechal výborný dojem. Krčmář je několikanásobný český šampion a zvládl se prosazovat i v zahraničí. Úspěchy slavil v ruské Tatneft aréně i v čínské Kun-lun lize.

Michal je nyní v 27letech dostatečně připraven, aby dokázal skolit takové jméno, jakým je Albert Kraus. Nizozemec už svou kariéru pomalu dojíždí. Loni nastoupil do 3 zápasů a vždy odešel poražen. Hodně se navíc soustředí na budování kariéry svého syna. Michal je proti tomu na vrcholu svých sil. Požene ho zaplněná hala. Jeho nepříjemný styl, který je plný pohybu v kombinaci s otočeným gardem, bude na veterána stačit. Krčmář si připíše nesmírně cenou výhru na body a posune se k dalším prestižním soubojům.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.