Top-Fight.cz - bojové sporty

Heroes Gate – Krčmář Michal – Kraus Albert

Hlavní událost a zlatý hřeb večera na Heroes Gate 22 bude souboj světové legendy K1 Alberta Krause s reprezentantem Lanna Gymu Michalem Krčmářem. Holandskou superstar asi není třeba příliš představovat. Vítěz K1 MAX z roku 2002 a finalista této nejprestižnější soutěže z roku 2003. Mistr světa WKA, šampion SUPERKOMBAT a mnoho dalších úspěchů hovoří za vše. Jen namátkou si připomeneme několik skalpů známého Hurikána: Andy Souwer, Masato, Buakaw, Mike Zambidis a další. Celkovou bilanci má 89 výher a 28 porážek.

Michal Krčmář se poslední roky také utkává s absolutní světovou špičkou a nevychází z této konfrontace vůbec špatně. Zatím největší prověrkou schopností byl určitě zápas na All Star Fight s thajskou hvězdou Buakawem. I když se na konci radoval fenomenální Buakaw, Krčmář zanechal výborný dojem. Krčmář je několikanásobný český šampion a zvládl se prosazovat i v zahraničí. Úspěchy slavil v ruské Tatneft aréně i v čínské Kun-lun lize.

Michal je nyní v 27letech dostatečně připraven, aby dokázal skolit takové jméno, jakým je Albert Kraus. Nizozemec už svou kariéru pomalu dojíždí. Loni nastoupil do 3 zápasů a vždy odešel poražen. Hodně se navíc soustředí na budování kariéry svého syna. Michal je proti tomu na vrcholu svých sil. Požene ho zaplněná hala. Jeho nepříjemný styl, který je plný pohybu v kombinaci s otočeným gardem, bude na veterána stačit. Krčmář si připíše nesmírně cenou výhru na body a posune se k dalším prestižním soubojům.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?