top fight logo export web
039d4493e86e7308d09eab7c242a1ea0e33fc36c

Heroes Gate – Michal Reissinger – Uku Jurjendal

Blížící se galavečer Heroes Gate nám nabídne několik zajímavých zápasů. Jedním z nich bude i souboj těžkých vah Michal Reissinger – Uku Jurjendal.

Michal Reissinger vs. Uku Jurjendal

Michal Palec Reissinger má tentokrát soupeře z Estonska. Uku Jurjendal je světový šampion IFMA z roku 2015 a muay thai šampion své země. V posledním duelu mu stál v cestě Sasa Polugic, který byl několikrát předhozen „psům“ i do České republiky. Souboj měl brzký konec, tudíž jsme nemohli vidět, jak na tom doopravdy Estonec je.

Michal Palec Reissinger nic nepodcenil a poctivě se připravoval. Vše zakončil kempem v Thajsku a sám prozradil, že se cítí fyzicky velmi dobře. Souboj bude vyrovnaný, ale výhoda domácího prostředí je na straně českého borce. Pokud si máme vybrat, sázíme na Michal Reissinger, ale kurz 1.45 není v tomto případě příliš hodnotný.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!