Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Heroes Gate – Michal Reissinger – Uku Jurjendal

Blížící se galavečer Heroes Gate nám nabídne několik zajímavých zápasů. Jedním z nich bude i souboj těžkých vah Michal Reissinger – Uku Jurjendal.

Michal Reissinger vs. Uku Jurjendal

Michal Palec Reissinger má tentokrát soupeře z Estonska. Uku Jurjendal je světový šampion IFMA z roku 2015 a muay thai šampion své země. V posledním duelu mu stál v cestě Sasa Polugic, který byl několikrát předhozen „psům“ i do České republiky. Souboj měl brzký konec, tudíž jsme nemohli vidět, jak na tom doopravdy Estonec je.

Michal Palec Reissinger nic nepodcenil a poctivě se připravoval. Vše zakončil kempem v Thajsku a sám prozradil, že se cítí fyzicky velmi dobře. Souboj bude vyrovnaný, ale výhoda domácího prostředí je na straně českého borce. Pokud si máme vybrat, sázíme na Michal Reissinger, ale kurz 1.45 není v tomto případě příliš hodnotný.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin