top fight logo export web
7d624bd071d9447d0b5917c1425e48859d3cab0d

Heroes Gate – Reissinger Michal – Suiss Dexter

V druhém hlavním zápase večera na Heroes Gate 22 nastoupí do ringu pořádná porce kilogramů. České barvy bude hájit Michal Reissinger, zástupce Spejbl Gymu Praha. A tentokrát ho čeká mimořádně těžká práce, protože do druhého rohu nastoupí holandský buldozer Dexter Suisse.

Tento 27letý drobeček měří 202 cm a váží okolo 125 kg. Bilanci má 19 výher a 2 porážky. Je to velký světoběžník, který sbíral zkušenosti například v Enfusion, v rumunské SUPERKOMBAT, ruské TATNEFT a naposledy se představil v turecké Kartal Aréně. Zde si na body poradil s Mohammadem Omidim.  Poslední, kdo ho dokázal porazit, byl Roman Kriklya, který je i českým fanouškům dobře známý.

Michal Palec Reissinger se představil i na posledním Heroes Gate, kde svedl parádní bitvu s Uku Jürjendalem. Po špatném začátku, kdy mu soupeř totálně rozkopal nohu, se Palec dokázal vrátit do zápasu a zvítězit KO. Poslední dva roky musí být Reissinger s výkony spokojený. Vítězství v pyramidě Yangames, dlouhá šňůra vítězných zápasů včetně skalpů Raušera i Janáčka, jako odměna pak posun do reprezentace ČR. Rekord Michala je 30 výher a 17 porážek. Měří 189 cm a váží 118 kg.

Tento zápas bude pro oba bojovníky specifický v tom, že se znají ze společných sparingů, na které Palec pravidelně do Holandska vyráží. Oba mají hodně podobný styl, který je založený na tlaku a výborné kondici. Co je také spojuje, je schopnost vydržet a rozdat bomby. V souhrnu těchto faktorů se dá čekat opravdová válka, ve které více věříme českému zástupci. Palec jede na vítězné vlně a požene ho plná hala. I když ho čeká opravdu těžký zápas, tak věříme, že prodá tvrdou přípravu a opět ukáže srdce pravého sparťanského válečníka.

Vsadit na Heroes Gate a vybrat peníze zdarma!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!