Top-Fight.cz - bojové sporty

Heroes Gate – Reissinger Michal – Suiss Dexter

V druhém hlavním zápase večera na Heroes Gate 22 nastoupí do ringu pořádná porce kilogramů. České barvy bude hájit Michal Reissinger, zástupce Spejbl Gymu Praha. A tentokrát ho čeká mimořádně těžká práce, protože do druhého rohu nastoupí holandský buldozer Dexter Suisse.

Tento 27letý drobeček měří 202 cm a váží okolo 125 kg. Bilanci má 19 výher a 2 porážky. Je to velký světoběžník, který sbíral zkušenosti například v Enfusion, v rumunské SUPERKOMBAT, ruské TATNEFT a naposledy se představil v turecké Kartal Aréně. Zde si na body poradil s Mohammadem Omidim.  Poslední, kdo ho dokázal porazit, byl Roman Kriklya, který je i českým fanouškům dobře známý.

Michal Palec Reissinger se představil i na posledním Heroes Gate, kde svedl parádní bitvu s Uku Jürjendalem. Po špatném začátku, kdy mu soupeř totálně rozkopal nohu, se Palec dokázal vrátit do zápasu a zvítězit KO. Poslední dva roky musí být Reissinger s výkony spokojený. Vítězství v pyramidě Yangames, dlouhá šňůra vítězných zápasů včetně skalpů Raušera i Janáčka, jako odměna pak posun do reprezentace ČR. Rekord Michala je 30 výher a 17 porážek. Měří 189 cm a váží 118 kg.

Tento zápas bude pro oba bojovníky specifický v tom, že se znají ze společných sparingů, na které Palec pravidelně do Holandska vyráží. Oba mají hodně podobný styl, který je založený na tlaku a výborné kondici. Co je také spojuje, je schopnost vydržet a rozdat bomby. V souhrnu těchto faktorů se dá čekat opravdová válka, ve které více věříme českému zástupci. Palec jede na vítězné vlně a požene ho plná hala. I když ho čeká opravdu těžký zápas, tak věříme, že prodá tvrdou přípravu a opět ukáže srdce pravého sparťanského válečníka.

Vsadit na Heroes Gate a vybrat peníze zdarma!

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin