top fight logo export web
6ff647fdf8ffce59e09b8277c7f09bfe104a5c8f

IAF – Brunclík Daniel – Shingarenko Alexander

Premiérový turnaj organizace I AM FIGHTER, který se uskuteční 10. října 2019 v nové hale O2 Universum, má na programu zajímavou směs zápasů v MMA a thaiboxu. Jedním ze soubojů pod pravidly MMA bude střet ve střední váze mezi českým zástupcem Danielem Brunclíkem a Rusem Alexanderem Shingarenkem.

Tento 26letý bohatýr má bilanci šesti výher a čtyř porážky, kdy 50 % vítězství získal submisí. Za poslední rok nastoupil ke třem zápasům a vždy odcházel poražen TKO v prvním kole.

Dan Brunclík také neprožívá nejlepší část kariéry. Nepříjemnou sérii tří porážek sice zvládl ukončit na galavečeru PCF 20, kde krásným kolenem vyřídil Simona Michalka, ale na prvním a pravděpodobně posledním turnaji PFN nestačil na mladého Litevce Mantase Zukauskase. I když Bruno nepodal špatný výkon, jeho soupeř byl přesnější a zaslouženě vyhrál na body. Brunclík má nyní rekord čtyři výhry a stejný počet porážek. Polovinu vítězství získal submisí.

Souboj dvou borců, kteří výhru pro úspěšné pokračování jejich MMA kariéry opravdu potřebují, slibuje zajímavou podívanou. Shingarenko má základ v sambu a dá se předpokládat, že se pokusí zkušeného postojáře Bruna dostat na zem. Výčet posledních soupeřů Shingarenka ukazuje, že i když jeho forma vypadá na papíře tragicky, potkával se s opravdovou kvalitou. Bojíme se, že stylem nebude Brunclíkovi absolutně sedět, a proto doporučujeme sázku na Shingarenka v kurzu 1.51.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!