top fight logo export web
69a2b8df0a6d785299d0c8bf7bed8beb24a075a2

IAF – Dubovický Miroslav – Cao Vilém

Galavečer I AM FIGHTER je zajímavou kombinací několika bojových sportů v průběhu jednoho turnaje. I když se vše odehraje v oktagonu, čeká nás několik zápasů v postojových disciplínách. Právě podle pravidel K1 se utká zástupce Lanna Gymu Vilém Cao se svěřencem Martina Zavorala Miroslavem Dubovickým.

Tento bojovník-model, který se rozhodl vyměnit přehlídkové molo za profesionální ring, sbíral zkušenosti na mládežnických turnajích v kickboxu. Nyní poprvé okusí tvrdost profi sportu, navíc v malých 4oz rukavicích. Uvidíme, jestli po tomto duelu zůstane jeho tvář vhodná na titulní stránky časopisů o módě.

Vilém Cao je 21letý bijec, který vidí svou budoucnost spíše v MMA. Mezi jeho největší úspěchy patří titul ČR C.M.T.A., vicemistr Evropy IFMA a bronz na MČR v klasickém boxu. Už z tohoto výčtu je jasné, kdo bude v kleci ostřílenějším borcem. Pro nás je Cao jasný favorit a věříme, že prodá své zkušenosti a lepší techniku. Kurz na Viléma je 1.38, duel skončí před limitem v neprospěch Dubovického.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.