Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

IAF – Dubovický Miroslav – Cao Vilém

Galavečer I AM FIGHTER je zajímavou kombinací několika bojových sportů v průběhu jednoho turnaje. I když se vše odehraje v oktagonu, čeká nás několik zápasů v postojových disciplínách. Právě podle pravidel K1 se utká zástupce Lanna Gymu Vilém Cao se svěřencem Martina Zavorala Miroslavem Dubovickým.

Tento bojovník-model, který se rozhodl vyměnit přehlídkové molo za profesionální ring, sbíral zkušenosti na mládežnických turnajích v kickboxu. Nyní poprvé okusí tvrdost profi sportu, navíc v malých 4oz rukavicích. Uvidíme, jestli po tomto duelu zůstane jeho tvář vhodná na titulní stránky časopisů o módě.

Vilém Cao je 21letý bijec, který vidí svou budoucnost spíše v MMA. Mezi jeho největší úspěchy patří titul ČR C.M.T.A., vicemistr Evropy IFMA a bronz na MČR v klasickém boxu. Už z tohoto výčtu je jasné, kdo bude v kleci ostřílenějším borcem. Pro nás je Cao jasný favorit a věříme, že prodá své zkušenosti a lepší techniku. Kurz na Viléma je 1.38, duel skončí před limitem v neprospěch Dubovického.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin