top fight logo export web
2fa4e5510979c5ebd91af1fe303323ee8245a49a

IAF – Holota Václav – Poborský Jaroslav

Souboj generací na premiérovém turnaji I AM FIGHTER. Takto by se dal ve zkratce charakterizovat zápas mezi legendou české scény Jaroslavem Poborským a Václavem Holotou, kterého čeká profesionální debut.

Rodák z Plzně, který nyní reprezentuje Reinders Team, zatím sbíral zkušenosti v amatérské lize a je jasné, že s tréninkovými partnery jako jsou Martínek nebo Petrášek dorazí perfektně připravený. Otázkou je pouze, jak se popasuje s tlakem, který je spojený se startem na velkém galavečeru.

Číňana Poborského je asi úplně zbytečné dlouze představovat. Sto absolvovaných zápasů s bilancí 52 výher, jedna remíza a 47 porážek. Takovým rekordem se u nás nemůže pochlubit nikdo. Poslední jubilejní zápas, který proběhl na GCF 44 dopadl na výbornou. Číňan svého soupeře Daniela Kokoru uškrtil v prvním kole.

Zápas, ve kterém čeká jednoho z borců první vystoupení v profi oktagonu, je vždy těžký na tipování. Kdyby se souboj odehrával před dvěma lety, byl by Číňan jasný favorit, ale věk nejde zastavit, a proto momentálně více věříme dravému mládí reprezentovanému Holotou. Ten bude mít velkou výhodu ve výšce i dosahu. Pokud ho nesváže přehnaný respekt ze zápasu s legendou, měl by se silou a kondicí prosadit. Zkusíme sázku na Václava Holotu v kurzu 1.55.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!