top fight logo export web
5f48e9d5f3fa61abe3f782460e8e2f5ba85cca98

IAF – Kníže Petr – Carlsen Simon

V rámci projektu I AM FIGHTER se můžeme těšit na souboj Kníže Petr – Carlsen Simon. Ten je oznámen jako hlavní zápas, čemuž se skalní fanoušek MMA nemůže divit. Petr Monster Kníže je nestárnoucí legendou českého MMA.

Trenér a zápasník, kterého zná celá scéna bojových sportů. Vychoval například Macha Muradova, který to tento rok dotáhl až do UFC. Petr Monster Kníže má za svou kariéru několik významných skalpů a téměř celý svůj život obětoval MMA. Není tak divu, že se z ringu ještě nechystá.

Nová organizace I AM FIGHTER dobře věděla, koho oslovit. Kníže totiž v minulosti porazil třeba Davida Kozmu, který doteď neprohrál. Také si můžeme dobře pamatovat souboj s Karlosem Vémolou, po němž se z nich stali kamarádi a sparingpartneři.

Tentokrát ho přijede prověřit Simon Carlsen, který se blýskl vítězstvím nad Atillou Véghem. Je sice o sedm let mladší, ale jeho zápasová vytíženost není zrovna vysoká. Podle oficiálních statistik bojoval naposledy v roce 2013. Do Česka tak pojede nejspíše na výlet a nebylo by překvapením, kdyby mu Monster na cestu zpět přibalil KO. S tím počítají i sázkové kanceláře a ohodnotili vítězství českého borce kurzem 1.30.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!