top fight logo export web
50db364ffc414a8324d60c2ff061717e14756a50

IAF – Reissinger Michal – Stariat Jiří

O řežbu těžkých vah se na galavečeru I AM FIGHTER postará Reissinger Michal – Stariat Jiří. Už teď víme, že se konce nedočkáme, protože se zápasí ve stylu boje K-1, kde budou mít bojovníci dokonce malé rukavice.

Reissinger i Stariat zápasí na domácí scéně pravidelně a vypadá to, že je nynější MMA fenomén příliš nepohltil. Proto se přidali k nové organizaci I AM FIGHTER, která nabízí již zmiňovaný druh boje. Pokud se podíváme, kdo je zde favoritem, souhlasíme s bookmakery a volíme taktéž Reissingera. Ten nyní vypadá o poznání hladovější a je vidět, že chce zápasit, vítězit a obětuje tomu zkrátka vše.

Stariat, kterého vede zkušený Zdeněk Švamberk, je sice také v tempu, ale i tak si občas dopřeje delší pauzu. Malé rukavice budou ale více sedět borci ze Spejbl Gymu, protože ten už okusil snad všechny bojové sporty. Navíc se nebojí dostat ránu a jeho brada je téměř ocelová, což se u Stariata říct nedá. Je to také zkušený bojovník, ale tentokrát si vzal velké sousto. Reissinger podle nás jasně zvítězí, v úvahu připadá i sázka na to, že to bude už v prvním kole.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!