top fight logo export web
bd004e01667f1ba9b678c13d0e91fa59f9a016e4

Invicta FC – Šormová Magdalena – Hansen Kay

Česká jednička ženského MMA ve váze do 52,2 kilogramů se konečně dočkala. Magda Šormová dostane šanci se představit na půdě prestižní organizace Invicta FC. Premiéru se jí pokusí znechutit mladičká Kay Hansen. Tato 19letá bojovnice má bilanci 4 výhry a 2 porážky. Všechny zápasy absolvovala na půdě Invicty. Dvakrát zvítězila TKO a ve zbylých dvou případech si pomohla svým oblíbeným armbarem.

Magda Šormová se v Kansas City (kde se turnaj Invicta FC: Phoenix Rising 1 uskuteční) představí jako aktuální šampionka ukrajinské organizace WWFC. Titul dokázala vybojovat na WWFC 11, kde v prvním kole ukončila Světlanu Gotsykovou armbarem. Následně si připsala i úspěšnou obhajobu, kdy na WWFC 14 porazila na body Evu Dourthe. Celkový rekord zástupkyně Penta Gymu je 7 výher a pouze 1 porážka.

I když je Magda na půdě Invicty nováčkem, půjde do tohoto zápasu jako favorit. Hansen je spíše silově založenou zápasnicí, která se hodně spoléhá na svůj grappling. Šormová má základ v řecko-římském zápase a tento typ soupeřky jí bude vyhovovat. Největší rozdíl budou hrát zkušenosti a také klid. Kay je zatím hodně splašená a Magda jí za to potrestá.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!