top fight logo export web
85750f818114ead1b3d53f4a841ee94bbc4313b9

Jesenice – Apeltauer Jiří – Kňážek Martin

Těžko uvěřit, že této legendě je již 45 let. Okolo Jirky Apeltauera jako by se zastavil čas. Výkony, které i v tomto věku předvádí, berou dech.  Vypisovat tady úspěchy, kterých dosáhl, by zabralo příliš času, ale třetí místo na Královském Poháru v Thajsku zmínit musíme. 

V jednom z posledních zápasů kariéry nyní narazí na slovenského borce Martina Kňážka. Tento zástupce trenčínského Elit Gymu má již dostatek zkušeností na evropské top scéně. Naposledy jsme ho mohli vidět na akci Enfusion v Třinci, kdy na body porazil Petra Marholta.

Uvidíme, jak zvládl po náročném zápase zregenerovat a co zkusí vymyslet na tak zkušeného bojovníka jako je Aplik. Očekáváme zápas plný krásných technik a tvrdých loktů, ve kterém zvítězí zkušenosti českého matadora. Kurz na výhru Apeltauera je 1.41.

Apeltauer Jiří vs. Kňážek Martin

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.