top fight logo export web
dc2df7b7fc859a356573430e2b7033dea5d1b26b

Jesenice – Michael Krčmář – Dima Glevka

V hlavním zápase desátého Večera Bojovníků se nám představí Portugalec s rumunskými kořeny Dima Glevka a již tradičně na jesenické akci Michael Krčmář. Ten má letos za sebou opět nabitý rok, který vyvrcholil jeho souboj s legendárním Buakawem. I přes prohru zanechal český bojovník výborný dojem a dokázal si, že je konkurenceschopný i proti světové třídě.

Michael Krčmář vs. Dima Glevka

Tentokrát jej opět pod plnými pravidly thajského boxu čeká nebezpečný soupeř, který má zkušenosti například z Enfusion League. Oba borce spojuje krátká doba od posledního zápasu. Krčmář na Enfusion v Třinci před 14 dny porazil Thajce Champuanga a Glevka před měsícem prohrál na akci Strikers League na body s Ederem Lopesem.

Je jasné, že po výhře se regeneruje lépe a Majsan k tomu sám uvedl, že kromě okopaných holení je zdravotně úplně v pořádku. V tomto zápase je pro nás výhra Krčmáře jasnou záležitostí. Kurz na jeho výhru je 1.31.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!