top fight logo export web
5e8d5aa279a248facb7d3ecd61ca71549ddeed7c

Jesenice – Veidenthaler Daniel – Carien Wilfried

Dalším z domácích bojovníků, který bude chtít potěšit vyprodanou arénu v Jesenici u Prahy, je ve váze do 91 kg zástupce Lanna Gymu Daniel Veidenthaler. Ten má za sebou výborný rok. 

Na pražském mistrovství Evropy Wako dokráčel po dvou vítězstvích až do finále. Tam nestačil na ukrajinského reprezentanta Romana Shcherbatiuka. Další kvalitní představení nám ukázal na tradiční plzeňské akci Souboj Titánů. Dan se o eventu dozvěděl pouhých deset dní před, ale i tak výzvu přijal a v pěkném zápase porazil Vladimira Grosse TKO. Pro podezření na otřes mozku nemohl v pyramidě pokračovat.

V sobotu ho prověří Francouz tmavé pleti Wilfried Carien. Tento černý bombarďák má zkušenosti z klasického boxu i z muay thai. Do Prahy dnes dorazil hodně sebevědomě, ale pro Dana (v jeho současné formě) asi nebude nepřekonatelnou překážkou. Kurz na vítězství Veidenthalera je 1.51.

Veidenthaler Daniel vs. Carien Wilfried

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.