top fight logo export web
5e8d5aa279a248facb7d3ecd61ca71549ddeed7c

Jesenice – Veidenthaler Daniel – Carien Wilfried

Dalším z domácích bojovníků, který bude chtít potěšit vyprodanou arénu v Jesenici u Prahy, je ve váze do 91 kg zástupce Lanna Gymu Daniel Veidenthaler. Ten má za sebou výborný rok. 

Na pražském mistrovství Evropy Wako dokráčel po dvou vítězstvích až do finále. Tam nestačil na ukrajinského reprezentanta Romana Shcherbatiuka. Další kvalitní představení nám ukázal na tradiční plzeňské akci Souboj Titánů. Dan se o eventu dozvěděl pouhých deset dní před, ale i tak výzvu přijal a v pěkném zápase porazil Vladimira Grosse TKO. Pro podezření na otřes mozku nemohl v pyramidě pokračovat.

V sobotu ho prověří Francouz tmavé pleti Wilfried Carien. Tento černý bombarďák má zkušenosti z klasického boxu i z muay thai. Do Prahy dnes dorazil hodně sebevědomě, ale pro Dana (v jeho současné formě) asi nebude nepřekonatelnou překážkou. Kurz na vítězství Veidenthalera je 1.51.

Veidenthaler Daniel vs. Carien Wilfried

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!