Top-Fight.cz - bojové sporty
 • Top-Fight.cz
 • UFC
 • VIDEO: Jiří Procházka vs. Dominick Reyes, informace, fight card a výsledky
Procházka ukončil Reyese

VIDEO: Jiří Procházka vs. Dominick Reyes, informace, fight card a výsledky

Turnaj UFC on ESPN (UFC on ESPN 23) přinese zápas Jiří Procházka vs. Dominick Reyes. Tato bitva přijde s galavečerem v Las Vegas (Apex Center) už 1.5.2021. Přečtěte si podrobné preview a další informace včetně těch, kde sledovat online živý přenos. Podívejte se na video.

České MMA zažije první květnový den historický moment. Domácí borec se představí v hlavním zápase turnaje UFC! Již tento fakt by před několika lety působil jako čirá utopie. Jiří Procházka ale navíc nastoupí jako favorit a v případě výhry bude horkým kandidátem na post vyzyvatele.

Jiří Procházka vs. Dominick Reyes na UFC Fight Night

Do této příjemné pozice jej postrčily famózní výkony v RIZINu završené titulem a hlavně neuvěřitelná premiéra na turnaji UFC 251. Zde se Jirka utkal s Volkanem Oezdemirem, kterého po rozpačitém prvním kole totálně rozebral a ve druhé pětiminutovce tvrdou pravačkou ukončil.

Pro Volkana se jednalo o první prohru knockoutem, a to se před Jiřím utkal s takovými bombery, jako jsou Manuwa, Smith nebo Rakic. Český Samuraj tak upravil svoji bilanci na sedmadvacet výher a tři porážky, kdy 89 % vítězství získal knockoutem.

reyes vaha prochazka

Dominick Reyes naskočil do UFC v roce 2017 a uvedl se výhrou nad Joachimem Christesenem, kterého si dobře pamatujeme ze zápasu s Melounem Petráškem. The Devastator si dokázal udržet neporazitelnost až do začátku loňského roku, kdy se utkal s Jonem Jonesem. Dlouholetého šampiona trápil plných pět kol, ale i přes výborný výkon odcházel s jednomyslnou bodovou porážkou.

Chuť si měl jednatřicetiletý Američan spravit v boji o uvolněný opasek, do kterého nastupoval proti Janu Blachowiczovi jako velký favorit. Polský Janek ale výborně stanovenou taktikou vymazal Dominickovi silné stránky a poté mu tvrdým zvedákem udělal z nosu hokejku. Vše dokončil kanonádou úderů na zemi a druhý polský šampion byl na světě. Reyes má po těchto nezdarech rekord dvanáct výher a dvě porážky, kdy 58 % vítězství získal knockoutem.

Zde přinášíme video zápas Jiří Procházka vs. Dominick Reyes, kde zvítězil Procházka ve druhém kole KO!

Jiří Procházka vs. Dominick Reyes

Šéfové UFC moc dobře vědí, proč vybrali tento zápas jako hlavní událost večera. Střet dvou postojářů s atraktivním stylem má potenciál na jeden z nejhezčích zápasů roku.

Reyes je ortodoxní levák, který výborně kope. Dominantní levou rukou je schopný začínat i tvrdě trestat z kontrů. Denisa je nebezpečný v obou guardech, ale většinu času je zvyklý bojovat z klasického postoje.

Jak z těchto pozic Dominickovi nejvíce uškodit, to nám předvedl Blachowicz. Často začínal pravou rukou a kombinace zakončoval levým roundkickem. Reyesova žebra již po prvním kole hrála všemi barvami a bylo vidět, že Dominick rychle ztrácí na síle.

Procházka má svůj naprosto neortodoxní a hlavně pro soupeře absolutně nečitelný styl, který je plný naznačení a klamavých pohybů. Navíc se nachází v obrovské psychické pohodě podpořené šňůrou vítězství.

Reyes je po dvou porážkách mnohem zranitelnější a podle nás bude hlava klíčem k úspěchu českého borce. Zápas je sice vypsaný na pět kol, ale nedá se předpokládat, že by boj mohli rozhodovat rozhodčí.

Procházka je kreativnějším bojovníkem, který i přes obtíže dokáže najít cestu k vítězství a podle nás tomu ani tentokrát nebude jinak. Výhra KO by mohla přijít ve třetím nebo začátkem čtvrtého kola a věříme, že bude vstupenkou do boje o titul.

ufc on espn 23

UFC on ESPN 23 video živě, fight card a výsledky

Dominick Reyes vs. Jiří Procházka (KO – 2.kolo)
Giga Chikadze vs. Cub Swanson (technické KO – 1.kolo)
Ion Cutelaba vs. Dustin Jacoby (REMÍZA)
Krzysztof Jotko vs. Sean Strickland (na body)
Merab Dvalishvili vs. Cody Stamann (na body)
Poliana Botelho vs. Luana Carolina (na body)

Randa Markos vs. Luana Pinheiro (diskvalifikace)
TJ Brown vs. Kai Kamaka (na body)
Sam Hughes vs. Loma Lookboonmee (na body)
K.B. Bhullar vs. Andreas Michailidis (na body)

Turnaj UFC Fight Night (UFC on ESPN 23) můžete sledovat živě přes oficiální PPV organizace UFC. Plná práva však zakoupila i sázková kancelář v České republice a vy tak můžete sledovat live přenos živě zdarma. Stačí kliknout níže a přihlásit se.

 —> Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY

 —> Sledovat ze SLOVENSKA

 • 1️⃣Kdy je zápas Jiří Procházka vs. Dominick Reyes?

  Zápas Jiří Procházka vs. Dominick Reyes má datum 1.5.2021. Uskuteční se tradičně v Las Vegas na galavečeru UFC Fight Night a bude jako poslední bitvou na galavečeru.

 • 2️⃣Kde sledovat UFC Jiří Procházka vs. Dominick Reyes?

  Celý turnaj UFC Fight Night (UFC on ESPN 23) a zápas Jiří Procházka vs. Dominick Reyes můžete sledovat pomocí zakoupení oficiálního PPV od organizace UFC. Pro Česko a Slovensko je však možnost přenosu zdarma, aktuální návod a informace naleznete zde.

 • 3️⃣Co se stane, když Jiří Procházka vyhraje?

  Jiří Procházka je v bitvě s Reyesem papírovým favoritem a v případě výhry se stane horkým kandidátem na post vyzyvatele v boji o titul UFC! Takový výsledek by pak jistě pozvedl české MMA.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin