top fight logo export web
harrison jindrova zapas vysledek

Jsem královnou ženského MMA, chválila se Harrison po skalpu Jindrové

Kayla Harrison proti české bojovnici potvrdila papírové předpoklady a postoupila do finále pyramidy PFL.

Pro Martinu Jindrovou to byl sen, že došla v americké organizaci tak daleko. Když jí ovšem do semifinále los přihodil Kaylu Harrison, která je mnohými považována za nejlepší dámskou bojovnici světa, neměla to již předem snadné.

Česká bojovnice se chtěla pokusit o zázrak. Hned první kolo však ukázalo, že je Harrison dvojnásobnou olympijskou vítězkou v judu a několikanásobnou vítězkou pyramidy v PFL.

Jindrová se snažila držet Kaylu v pohybu, znemožnit ji strhy na zem, ale stačil jeden nepovedený kop a rázem se ocitla v dominantním poli soupeřky. Ta už jen nasadila arm-triangle choke a bylo po všem.

„Jsem tu, abych vám řekla, že jsem královnou… Nejen v PFL, nejen v lehké váze, ale v celém MMA!“ chválila se dvaatřicetiletá bojovnice, která ve své profesionální kariéře ještě neprohrála.

Kayle se vyčítá, že nikdy nebyla v UFC, proto se s pořádnou konkurencí nemohla setkat. Ona však tyto soupeřky pobízí, aby šly raději za ní jak ona za nimi.

„Ať si ty tři Brazilky zují tenisky a vydají se za mnou. Víte, o kom mluvím, a víte, kde mě najdete!“ vzkázala Amandě Nunes, Cris Cyborg a Larisse Pacheco.

Mám to ráda před zápasem, pak podám lepší výkon, avizuje půvabná česká bojovnice

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!