top fight logo export web
vemola zapas kincl odveta

Kincl se mi vzdaluje, je možné, že žádný zápas nebude, děsí Vémola

Patrik Kincl si údajně zvolil cestu s*áče, a proto se případná odveta a Karlosem Vémolou začíná vzdalovat.

Kdo tu situaci pozorně monitoruje, ten ví, o čem je řeč. Patrik Kincl hraje na strunu Terminátorovy trpělivosti. Vysílá do éteru signály, podle kterých se žádný zápas neuskuteční.

„Pro duel s Lohorém jsem si nechal méně zatejpovat palce a jeden jsem si bohužel zranil. Tak snad to nebude nic vážného,“ zněla první zpráva, která fanoušky děsila absencí kvůli zranění.

„Já vám vlastně ani nevím, jestli má ta odveta s Karlem ještě smysl, když jsem ho už teď strčil do kapsy,“ vyslal Patrik ve druhé zprávě, kde poukazoval na to, že on sám Lohorého zničil už v prvním kole, zato Karlos jich potřeboval pět.

kincl vemola nazor mma zapas oktagon

Vémola: Kincl se z toho snaží viditelně vykroutit

Terminátor si dané vzkazy bere osobně. Neví totiž, na čem momentálně stojí a zdali v prosinci bude skutečně moct bojovat o pás střední váhy, pokud  šampion nebude k dispozici.

„Patrik Kincl přede mnou naprosto profesionálně kličkuje, hledá jednu výmluvu za druhou. Vůbec nyní nevím, jestli k tomu zápasu dojde,“ přiznával Vémola skrze sociální sítě Fight Live.

„Kincl teď říká, že mě překonal, protože sundal Lohorého v prvním kole. Nezapomeňte na to, že já zase porazil Kincla, ne on mě. Proto tu odvetu potřebuje víc než já. Jediné, o co mi jde, je ten jeho pás. Já tu odvetu nepotřebuji, zajímá mě jen ten jeho titul,“ vyjasnil Vémola.

Woodley: Dávám Colbymu poslední šanci. Buďto se utkáme teď, nebo nikdy!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!