top fight logo export web
75753494b00413d9abdd992434442d3550641a0d

KSW – De Fries Philip – Narkun Tomasz

KSW 47 má jako hlavní zápas souboj šampionů dvou nejtěžších váhových kategorií. Vládce těžké váhy Philip De Fries bude hájit opasek před vetřelcem z polotíhy Tomaszem Narkunem. Ten si udělal velké jméno šňůrou 7 výher v řadě a hlavně úspěšným dvojzápasem s legendárním Mamedem Khalidovem. Celkově má Polák bilanci 16 vítězství a 2 porážky.

Philip De Fries je ostřílený borec, který sbíral zkušenosti v oktagonech všech možných organizací. Nakoukl i do UFC, ale po 3 prohrách ze 4 zápasů se vydal hledat štěstí jinde. Nutno dodat, že prohrál například se Stipe Miocicem a Mattem Mitrione. V KSW se mu nyní daří. Po zisku titulu nad Michalem Andryzsakem, kterého ukončil TKO v prvním kole, přidal úspěšnou obhajobu proti Karolu Bedorfovi.

De Fries Philip vs. Narkun Tomasz v bitvě v organizaci KSW

V tomto zápase má naši důvěru domácí bojovník Narkun. Jeho styl, kdy se hodně pohybuje a soupeře neustále zaměstnává klamavými útoky, bude na De Frise platit. Oba mají excelentní wrestling a většinu výher si připisují po submisi. Co je ale další výhoda Narkuna, to je cardio. Toto vše a také vyprodaná aréna v polském Lodži dotlačí našeho favorita k vítězství.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!