Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

KSW – De Fries Philip – Narkun Tomasz

KSW 47 má jako hlavní zápas souboj šampionů dvou nejtěžších váhových kategorií. Vládce těžké váhy Philip De Fries bude hájit opasek před vetřelcem z polotíhy Tomaszem Narkunem. Ten si udělal velké jméno šňůrou 7 výher v řadě a hlavně úspěšným dvojzápasem s legendárním Mamedem Khalidovem. Celkově má Polák bilanci 16 vítězství a 2 porážky.

Philip De Fries je ostřílený borec, který sbíral zkušenosti v oktagonech všech možných organizací. Nakoukl i do UFC, ale po 3 prohrách ze 4 zápasů se vydal hledat štěstí jinde. Nutno dodat, že prohrál například se Stipe Miocicem a Mattem Mitrione. V KSW se mu nyní daří. Po zisku titulu nad Michalem Andryzsakem, kterého ukončil TKO v prvním kole, přidal úspěšnou obhajobu proti Karolu Bedorfovi.

De Fries Philip vs. Narkun Tomasz v bitvě v organizaci KSW

V tomto zápase má naši důvěru domácí bojovník Narkun. Jeho styl, kdy se hodně pohybuje a soupeře neustále zaměstnává klamavými útoky, bude na De Frise platit. Oba mají excelentní wrestling a většinu výher si připisují po submisi. Co je ale další výhoda Narkuna, to je cardio. Toto vše a také vyprodaná aréna v polském Lodži dotlačí našeho favorita k vítězství.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin