Top-Fight.cz - bojové sporty

KSW – Pudzianowski Mariusz – Kolecki Szymon

Polská KSW nabídne již své 47. pokračování a souboj dvou borců ověnčených úspěchy ze silových disciplín. Mariusz Pudzianowski​ už je v MMA zavedená značka, ale všichni si pamatují, že se proslavil jako nejsilnější muž světa na soutěžích Strongman.

Kolecki je zase výborný vzpěrač, který dokázal vyhrát i zlatou olympijskou medaili na hrách v Pekingu. V oktagonu ho máme možnost vídat poslední dva roky a zatím si nevedl vůbec špatně. Prvních 6 zápasů dokázal vyhrát. Všechny TKO v prvním kole, ale nutno dodat, že kvalita jeho soupeřů byla diskutabilní. V posledním zápase narazil na Michala Bobrowskiho. Ten se nám ukázal v zápasech s Milošem Petráškem a Iljou Škondričem, které porazil. Ani Kolecki nenašel recept a připsal si tak první profesionální porážku.

Pudzianowski Mariusz vs. Kolecki Szymon v KSW

Pudzianowski po prvotních představeních, kdy očekával, že mu jeho nelidská síla bude stačit, získal k MMA pokoru a začíná působit jako opravdový zápasník. Hodně se věnuje pilování svých slabých stránek. Má stále agresivní nástupy do zápasů a je schopný reagovat na jakýkoliv průběh. Po úspěšném roce 2017, kdy zvládl vyhrát oba zápasy, přišla porážka od zkušeného Karola Bedorfa.

Bude překvapením, pokud se vůbec podíváme do druhého kola. Oba borci na sebe vletí a pokusí se ukončit duel. Mariusz je už nyní natolik vyzápasený, že by mohl nechat Koleckiho vystřílet a potom ulovit snadnou kořist. Celkově více věříme zkušenějšímu Pudzianowskimu, který má v kleci náskok a technicky je na tom lépe.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?