top fight logo export web
pulev mir box

Kubrat Pulev vs. Frank Mir: Bývalý šampion UFC si jde do trojúhelníkového ringu pro pořádnou výplatu

Jedna z největších osobností těžké váhy UFC se chystá na svůj druhý boxerský zápas. Frank Mir spojil celou svoji kariéru s MMA a vždy platil hlavně za excelentního graplera, od kterého hrozilo nebezpečí hlavně na zemi.

Právě submisí získal i svůj jediný titul UFC, když v roce 2004 upáčil Tima Silvu již po necelé minutě. Páky na ruku byly Frankovi oblíbené, v roce 2011 Kimurou zlomil obě pažní kosti Nogueirovi a získal ocenění za Submisi Roku.

O to větší překvapení přišlo, když se Mir po konci MMA kariéry vrhl na box. Pro svůj premiérový zápas si nevybral žádného Youtubera, ale vlétl do ringu s bývalým šampionem Stevem Cunninghamem. I přes prohru na body zanechal dvaačtyřicetiletý Američan dobrý dojem a za odměnu přišla nabídka bojovat na akci Thrillers Triad Combat.

Kubrat Pulev vs. Frank Mir

Ani tentokrát nepůjde Mir do zápasu jako favorit. V atypickém trojúhelníkovém ringu jej totiž čeká světová desítka Kubrat Pulev. Bulharská Kobra se v ringu představila loni v prosinci, kdy podlehla Anthony Joshuovi v devátém kole KO. Kdo tedy bude mít v ringu více zkušeností to je jasné.

Pro Franka Mira může hrát fakt, že se bude boxovat v otevřených 8uncových rukavicích a jsou povoleny údery v klinči. Boj je vypsán na devět dvouminutových kol. O motivaci bývalé UFC hvězdy mají všichni jasno. Jsou to samozřejmě peníze, kterých spořivý Dana White příliš nerozdával.

„Druhý zápas s Brockem Lesnarem na UFC 100 byl tomuhle z hlediska financí blízko, byl to můj celkově druhý nejlépe zaplacený zápas. Tento bude největší. Když se mě podaří získat všechny bonusy a vyhraju, tak se budu blížit 7místné částce. V MMA jsem nikdy nedostal víc než několik set tisíc dolarů. Je to důkaz toho, co Triller dělá. Tlačí výplaty nahoru a dělí se o zisky.“

Celou akci vyšperkují i další hvězdy v čele s Mattem Mitrione nebo Mikem Perrym. Uvidíme, jak se bude nový koncept líbit divákům a zda se dočkáme i pokračování.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.