Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • Kubrat Pulev vs. Frank Mir: Bývalý šampion UFC si jde do trojúhelníkového ringu pro pořádnou výplatu
pulev mir box

Kubrat Pulev vs. Frank Mir: Bývalý šampion UFC si jde do trojúhelníkového ringu pro pořádnou výplatu

Jedna z největších osobností těžké váhy UFC se chystá na svůj druhý boxerský zápas. Frank Mir spojil celou svoji kariéru s MMA a vždy platil hlavně za excelentního graplera, od kterého hrozilo nebezpečí hlavně na zemi.

Právě submisí získal i svůj jediný titul UFC, když v roce 2004 upáčil Tima Silvu již po necelé minutě. Páky na ruku byly Frankovi oblíbené, v roce 2011 Kimurou zlomil obě pažní kosti Nogueirovi a získal ocenění za Submisi Roku.

O to větší překvapení přišlo, když se Mir po konci MMA kariéry vrhl na box. Pro svůj premiérový zápas si nevybral žádného Youtubera, ale vlétl do ringu s bývalým šampionem Stevem Cunninghamem. I přes prohru na body zanechal dvaačtyřicetiletý Američan dobrý dojem a za odměnu přišla nabídka bojovat na akci Thrillers Triad Combat.

Kubrat Pulev vs. Frank Mir

Ani tentokrát nepůjde Mir do zápasu jako favorit. V atypickém trojúhelníkovém ringu jej totiž čeká světová desítka Kubrat Pulev. Bulharská Kobra se v ringu představila loni v prosinci, kdy podlehla Anthony Joshuovi v devátém kole KO. Kdo tedy bude mít v ringu více zkušeností to je jasné.

Pro Franka Mira může hrát fakt, že se bude boxovat v otevřených 8uncových rukavicích a jsou povoleny údery v klinči. Boj je vypsán na devět dvouminutových kol. O motivaci bývalé UFC hvězdy mají všichni jasno. Jsou to samozřejmě peníze, kterých spořivý Dana White příliš nerozdával.

„Druhý zápas s Brockem Lesnarem na UFC 100 byl tomuhle z hlediska financí blízko, byl to můj celkově druhý nejlépe zaplacený zápas. Tento bude největší. Když se mě podaří získat všechny bonusy a vyhraju, tak se budu blížit 7místné částce. V MMA jsem nikdy nedostal víc než několik set tisíc dolarů. Je to důkaz toho, co Triller dělá. Tlačí výplaty nahoru a dělí se o zisky.“

Celou akci vyšperkují i další hvězdy v čele s Mattem Mitrione nebo Mikem Perrym. Uvidíme, jak se bude nový koncept líbit divákům a zda se dočkáme i pokračování.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin