top fight logo export web
ef9d0d743eee4d00173b85b6666efb2a7a21cc6f

Lucerna – Dufek Michal – Parlagi Martin

V Lucerně nás čeká boxerský souboj Dufek Michal – Parlagi Martin. Jedná se o titulový zápas 10×3 min do váhy -63,5kg. Uvidíme hodně solidní duel, který je zajímavý tím, že pro Dufka je tím posledním. Rozhodl se ukončit kariéru a věnovat se své boxerské škole. 

Dufek Michal vs. Parlagi Martin

Dlouho se nevědělo proti komu bude Dufek stát. „Požadavek jsem žádný neměl. Jen mě zabrzdila dvakrát změna soupeře. Jednou zmiňovaný Pashayev, který odboxoval hodně špatné utkání v Liberci, kde vůbec nic nepředvedl. A další soupeř, kterého mi promotér domluvil, byl Jakub Chval, což byla velká výzva jak pro mne, tak i pro lidi by to byl hezký zápas. Nejdříve zápas vzít nechtěli, že mají bilanci bez prohry a po dalším jednání zápas vzali. Bohužel před pár dny přišla zpráva, že Kuba je zraněný. Nechci nikomu sahat do svědomí, ale myslím si o tom své.“

Do Prahy tak přijede Parlagi, který se ve světovém žebříčku pohybuje v první padesátce. Domácí borec si nevybral snadný kousek a jasným favoritem je Slovák s kurzem 1.11. Ať už tento match dopadne jakkoliv, Michal má za sebou skvělou kariéru.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!