Lucerna – Dufek Michal – Parlagi Martin

V Lucerně nás čeká boxerský souboj Dufek Michal – Parlagi Martin. Jedná se o titulový zápas 10×3 min do váhy -63,5kg. Uvidíme hodně solidní duel, který je zajímavý tím, že pro Dufka je tím posledním. Rozhodl se ukončit kariéru a věnovat se své boxerské škole. 

Dufek Michal vs. Parlagi Martin

Dlouho se nevědělo proti komu bude Dufek stát. „Požadavek jsem žádný neměl. Jen mě zabrzdila dvakrát změna soupeře. Jednou zmiňovaný Pashayev, který odboxoval hodně špatné utkání v Liberci, kde vůbec nic nepředvedl. A další soupeř, kterého mi promotér domluvil, byl Jakub Chval, což byla velká výzva jak pro mne, tak i pro lidi by to byl hezký zápas. Nejdříve zápas vzít nechtěli, že mají bilanci bez prohry a po dalším jednání zápas vzali. Bohužel před pár dny přišla zpráva, že Kuba je zraněný. Nechci nikomu sahat do svědomí, ale myslím si o tom své.“

Do Prahy tak přijede Parlagi, který se ve světovém žebříčku pohybuje v první padesátce. Domácí borec si nevybral snadný kousek a jasným favoritem je Slovák s kurzem 1.11. Ať už tento match dopadne jakkoliv, Michal má za sebou skvělou kariéru.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin