top fight logo export web
ad875764a2578c02197d7be861feeb11ab6e5cf4

Lucerna – Josef Vít – Juraj Vozár

Zhruba před měsícem jsme Juraje Voznára měli možnost sledovat na Heroes Gate, kdy narazil na jiného svěřence Jirky Apeltauera, Jana Rudolfa.

Voznár se nepředvedl v úplně špatném světle, ale od druhého kola na Rudyho neměl a konečná prohra na body bylo jeho maximum. V tomto zápase se ukázalo, že mu vůbec nechutná být pod tlakem a Pepa Vít vyznává přesně tento nátlakový způsob boje.

Voznár bude zkoušet rozdrobit zápas na jednotlivé údery, ale jakmile se trochu unaví, bude se opakovat scénář z Podvinného Mlýna. Vzhledem k houževnatosti slovenského borce nečekáme Vítovo vítězství před limitem, ale na body bude dominovat. Kurz na jeho triumf je 1.51.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!