top fight logo export web
7289009481b9e298adf09703e23afc738c3fbd69

Lucerna – Vinš David – Jurjendal Uku

Čeká náš konec roku a k tomu tradiční Lucerna, kde je vždy skvělá atmosféra. Hlavní zápas měl obstarat Michal Reisinger. Ten se ale zranil a David Vinš tak dostal náhradního soupeře. Tím je Uku Jürjendal. Tvrďák, který si to právě nedávno rozdal s Reisingerem. Pro toho to nevypadalo vůbec dobře, ale zápas otočil a zvítězil.

David Vinš hledal novou motivaci a rozhodl se přestoupit z klubu BFC Liberec. „Potřeboval jsem změnu a nějaký nový impulz v životě, který by mě opět nastartoval a vrátil na tu správnou vlnu. Čím déle jsem byl ve stereotypu, tím víc jsem přestával věřit ve své velké cíle a plány a to je v životě sportovce špatně. Jsem vděčný za vše, co jsem se v BFC naučil a zažil, ale prostě přišel čas jít dál a já prostě šel.“

Vinš David vs. Jurjendal Uku

Dle jeho slov je nyní ve skvělé formě a v Lucerně už se v minulosti ukázal. Před rokem mu podlehl zkušený Viktor Pavlíček. Estonec ukázal, že umí a rozhodně nebude lehkým soupeřem. Tvrdé a rychlé kombinace často spojuje s naskočeným kolenem, což bylo pro několik soků konečnou. Pokud si máme vybrat. Volíme domácího borce. Stojí ale za zvážení, jestli tomu kurz 1.41 odpovídá.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.