top fight logo export web
cc45f01850a949a637be42871de8719ec731c15f

NoW – Ghazaryan Albert – Dvořák David

Nebýt finančních problémů XFN, asi by David Dvořák nebyl v Liberci na Night of Warriors vidět. Po dobře známých okolnostech, kdy se Killa Khroust připravoval v Thajsku na další zápas a peníze stále nepřicházeli, přišlo rychlé vyřešení celého příběhu. Organizátorům sobotní akce za to patří obrovské díky, protože to možná bude poslední šance vidět talentovaného zástupce All Sport Academy v akci na české půdě.

David má za sebou úžasnou sérii 11 vítězství v řadě a pro další rozvoj musí do světa. Loučení s rodnou hroudou se však pokusí překazit arménská sekera Albert Ghazaryan. Tento pětadvacetiletý borec má bilanci 12 výher a 3 porážky. Na tuto váhovou kategorii má parádní úspěšnost ukončení před časovým limitem.

Jasným favoritem je ale v tomto zápase český reprezentant. Ghazaryan navštěvoval menší galavečery na arménské půdě a s tak kvalitním soupeřem zatím ještě neměl čest. Dvořák má perfektní pohyb a dokáže protivníka výborně přečíst. Ve všech jeho posledních zápasech je navíc vidět obrovská sebedůvěra, která pramení z trvající neporazitelnosti. David proto potěší liberecké ochozy a připíše si výhru před limitem. Kurz je nízký, tudíž se vyplatí vsadit na předčasné ukončení zápasu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!