top fight logo export web
9ad4b7abd0ce1411be476e10425404d65012b875

NoW – Kaldunski Kamil – Reissinger Michal

Blíží se Night of Warriors v Liberci, kde se jako vždy představí elita tuzemské scény. Dostaví se Karlos Vémola, Viktor Pešta, Tomáš Hron i Michal Reissinger. Podle jmen už je jasné, že se dočkáme MMA i K-1 soubojů. V této analýze se zaměříme na fight těžkých vah, kterým je Kaldunski Kamil – Reissinger Michal.

Michal Reissinger se vrací po zranění a čeká ho náročný rok. Je opět připraven nastoupit do ringu a tentokrát pro svůj comeback vyfasoval polského soupeře. Bookmakeři nám žádné překvapení nenabídli a je dobře vidět, že bojovník Spejbl Gymu je jasným favoritem.

Michal má přes padesát profi zápasů. V březnu měsíc ladil formu v thajském Tiger Campu na Phuketu a jeho zdraví tak dává zelenou. Polský soupeř se zaměřuje především na BJJ a v K-1 zápasil pouze šestkrát. To je v bojových sportech obrovský rozdíl a pokud nám sázkové kanceláře doplní kurzy, tak je dost možné, že tento duel skončí před limitem. V prvním kole čekáme čtení soupeře, ve druhém pak začne lov. Každopádně se můžeme těšit na granáty, při kterých se bude otřásat celá hala. Poláci totiž už několikrát ukázali, že nejsou z papíru.

Vsadit na Night of Warriors u Tipsportu zde!

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.