top fight logo export web
7ea4345bce0a084c46d9fd8d96e99f619e1734dc

NoW – Mudrochová Lucie – Berchel Maguy

Pořadatelé Night of Warriors nám připravili atraktivní zápas žen v MMA. České barvy bude hájit Lucie Mudrochová. Zkušená mistryně světa i Evropy v Muay Thai půjde do zápasu jako favorit. 

Mudrochová Lucie vs. Berchel Maguy

Soupeřkou jí bude devětadvacetiletá Francouzka Maguy Berchel. Ta má bilanci 9 výher a 3 porážek. Ve čtyřech případech jí vítězství přineslo precizně provedené škrcení nebo páka na ruku. Z této statistiky je jasné, odkud hrozí největší nebezpečí a na co si bude muset Lucka dávat pozor.

Ale ani její zbraně nejsou od věci. Naposledy s grácií upáčila běloruskou bojovnici Olgu Yakymchyk a léta strávena v postoji v zápasech thajského boxu a K1 byla velkou školou.

Pokud Lucie dokáže udržet zápas v postoji a úspěšně bránit soupeřky pokusy přenést boj na zem, bude mít vyhráno. Kurz se nyní pohybuje okolo 1.61, což se zdá odpovídající realitě.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!