top fight logo export web
7ea4345bce0a084c46d9fd8d96e99f619e1734dc

NoW – Mudrochová Lucie – Berchel Maguy

Pořadatelé Night of Warriors nám připravili atraktivní zápas žen v MMA. České barvy bude hájit Lucie Mudrochová. Zkušená mistryně světa i Evropy v Muay Thai půjde do zápasu jako favorit. 

Mudrochová Lucie vs. Berchel Maguy

Soupeřkou jí bude devětadvacetiletá Francouzka Maguy Berchel. Ta má bilanci 9 výher a 3 porážek. Ve čtyřech případech jí vítězství přineslo precizně provedené škrcení nebo páka na ruku. Z této statistiky je jasné, odkud hrozí největší nebezpečí a na co si bude muset Lucka dávat pozor.

Ale ani její zbraně nejsou od věci. Naposledy s grácií upáčila běloruskou bojovnici Olgu Yakymchyk a léta strávena v postoji v zápasech thajského boxu a K1 byla velkou školou.

Pokud Lucie dokáže udržet zápas v postoji a úspěšně bránit soupeřky pokusy přenést boj na zem, bude mít vyhráno. Kurz se nyní pohybuje okolo 1.61, což se zdá odpovídající realitě.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.