top fight logo export web
3c653e9a14cbeb4febe9d076f5c09f5cd1851259

NoW – Muradov Makhmud – Primera Tato

Na tradiční liberecké akci Night of Warriors se tentokrát odehraje souboj o titul ve střední váze. Šanci o pás šampiona dostane Makhmud Muradov a Španěl Tato Primera. Tento 27letý bojovník není pro pozorného českého fanouška úplnou neznámou. V loňském roce se na Fight Night West 3 utkal s Mírou Brožem, a i když nepředvedl špatný výkon, odvezl si ze západních Čech porážku na body. Celkovou bilanci má 12 vítězství a 7 porážek, poslední dva zápasy zvládl vyhrát.

Mach Muradov je nyní ve slušné zápasové permanenci. Koncem prosince na XFN 15 absolvoval těžkou bitvu s Polákem Siwym, kterou rozhodl až těsně před koncem naskočeným kolenem. V půlce března přišlo XFN 17, plné tři kola s matadorem Gonzalezem a nyní mu přistála další šance na výhru. Muradov jede jako stroj a pokud v létě porazí Patrika Kincla, dá se očekávat, že přijde laso z některé ze zámořských organizací.

V tomto zápase je Mach obrovský favorit. Primera vypadá jako mladší bratr Švéda Gonzaleze, kterému nedal Mach vůbec čichnout. I když ho neukončil, byla to hra na jednu branku. Primera se hodně spoléhá na svůj box, který není na špatné úrovni, ale Muradov je o dost vyšší a v kombinaci s jeho pohyblivostí bude pro Primeru těžké tuto přednost využít. Očekáváme profesorský výkon, při kterém se Mach nebude nikam hnát a soupeře postupně rozebere. Kurz je mizerný, okolo 1.1,  proto se možná vyplatí vsadit na plný počet kol.

Vsadit na Night of Warriors a vybrat peníze zdarma!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!