top fight logo export web
c55c751b6ddd1677a9c2f7e4b4dc3949d17092ca

NoW – Nygrín Tonda – Grigaitis Lukas

Sobotní liberecká gala nám kromě MMA a boxu nabídne i několik zápasů podle pravidel K1. Asi nejzajímavější je souboj o titul juniorského mistra Evropy do 67 kg organizace WASO mezi domácím Tondou Nygrínem a litevským talentem Lukasem Grigaitisem. 

Nygrín je svěřenec Martina Berky a připravuje se v místním BFC Liberec. I přes nízký věk (18 let) již nasbíral slušnou porci zkušeností a dokázal vyhrát letošní Slovak Open. Z 27 zápasů odcházel 22krát jako vítěz a pouze 5krát jako poražený. 

Nygrín Tonda vs. Grigaitis Lukas

Jeho oponenta jsme mohli vidět na letošním mistrovství Evropy v thajském boxu organizace IFMA, kde obsadil páté místo. Lukas je ještě o rok mladší a bilanci má 30 výher a 7 proher. Více se zaměřuje na Muay Thai a na váhu do 67 kg je hodně vysoký (185 cm). 

Tonda měří pouze o 5 cm méně, takže hendikep v dosahu nebude velký. U takto mladých borců se těžko odhaduje výsledek zápasu, ale věříme, že domácí prostředí a perfektní koučing Martina Berky rozhodne a pás šampiona WASO zůstane v Liberci. Sázet na výhru Nygrína se dá v kurzu okolo 1.61.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!