top fight logo export web
6d3948f0bbd02abeb384b74a1beac33f9c0b1461

NoW – Penz Tomáš – Hladký Miroslav

V sobotu na libereckém galavečeru Night of Warriors změří síly domácí Tomáš Penz se slovenským talentem Miroslavem Hladkým. Tomáš neprožívá zrovna úspěšné období. Na výhru čeká od roku 2014, kdy utloukl Miroslava Vacka. 

Následovala série bleskových porážek od Jiřího Procházky, Rudolfa Kříže, Jusufa Hajrovice a nakonec od Makhmuda Muradova. Všechny prohry byly rozhodnuty už v prvním kole. S kvalitními borci, například v zápase s Machem, byl vidět obrovský rozdíl v pohybu a rychlosti.

Penz Tomáš vs. Hladký Miroslav

Miroslav Hladký je 22letý talent připravující se v žilinském Wolf Pride Gymu. Představil se již v několika zápasech na našem území, takže pro české fanoušky není žádnou neznámou. Momentálně má bilanci šesti výher a tří porážek. Pět vítězství mu přinesly páky nebo škrcení. Je to komplexní bojovník a bojoval například s českou legendou Petrem „Monstrem“ Knížetem. I když neuspěl, zanechal dobrý dojem a kvalitou jde stále nahoru.

Pro Penze to bude hodně těžký soupeř a pokud Tomáš netrefí hned ze začátku zápasu jeden ze svých pověstných granátů, očekáváme, že výhra poputuje k našim východním sousedům. Momentálně je na Hladkého kurz kolem 1.61.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.