top fight logo export web
9e2e105d0f1ed1d313601e9c2e88bba2692e9be0

NoW – Pešta Viktor – Gudochkin Roman

Po dlouhé době se na domácí půdě představí nejlepší těžká váha. Viktor Pešta posbíral hromadu zkušeností v UFC i v Rusku a nyní nám na galavečeru Night of Warriors předvede, jak komplexní bojovník z něho v zahraničí vyrostl. Soupeřem mu tentokrát bude rozjetý Roman Gudočkin, který drží šňůru 7 vyhraných zápasů v řadě. Raritou je, že všechny vítězství vybojoval za pouhý jeden rok.

Pešta Viktor vs. Gudochkin Roman

Viktor Pešta se vrací do oktagonu po hodně těžkém zápase, který absolvoval loni v červenci s Alexandrem Jemeljaněnkem. Po výborném prvním kole, kdy favorizovaného Rusa dokázal trefovat, přišlo drobné zaváhání, kterého zkušený soupeř využil a Viktora tvrdě ukončil. Pešta si ze zápasu odnesl ošklivě zlomený nos, který si vyžádal delší čas na vyléčení.

Viktor Pešta vyhraje, protože jakýkoliv jiný výsledek by byl překvapením. Gudočkin má sice výbornou bilanci, ale většina jeho soupeřů měla jeden – dva zápasy. Pokud si Viktor pohlídá začátek, kdy je Rus nejnebezpečnější, mělo by vše dopadnout podle očekávání. Další výhodou bude Gudočkinův způsob boje. Jako bývalý thaiboxer raději drží zápasy v postoji a nedá se předpokládat, že bude schopný bránit strhy. Na zemi bude mít Viktor značnou převahu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.